امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 07:17:10
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30519

تاریخ انتشار : 24/05/1395 - 17:17

تسهیلات ویژه دولت برای پرورش ماهیان غضروفی در مازندران

معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: دولت 15 درصد سود بانکی برای پرورش ماهی غضروفی در مازندران را پرداخت می کند.

تسهیلات ویژه دولت برای پرورش ماهیان غضروفی در مازندران

به گزارش جویباران، احمد منفرد امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران رسانه های گروهی شهرستان آمل با اشاره به اینکه در جلسه شورای برنامه ریزی استان مازندران که روز گذشته برگزار شد سقف اعتبارات سال جاری شهرستان اعلام شد، افزود: به دلیل اینکه توسعه شهرستان بر مبنای روستامحور است در دو محور جداگانه به مجموعا به ارزش 20 میلیارد ریال برای طرح هادی روستایی آمل اعتبار در نظر گرفته شد.

وی با تاکید بر اینکه در سال 95 در هر روستای آمل حداقل باید یک طرح اجرایی شود، عنوان کرد: بخشداران شهرستان باید در این زمینه تلاش کند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه براساس آخرین تلاش ها و با موافقت دولت و سازمان شیلات موافقت شد که هر روستایی بتواند هزار مترمربع و 5 لیتر آب در اختیار داشته باشد مجوز پرورش ماهی خاویاری و غضروفی به ظرفیت 10 تن احداث کند، عنوان کرد: آنچه مزیت و رجحان این طرح به شمار می رود این است که 15 درصد از سود بانکی این طرح را دولت تقبل کرده است.

وی یادآور شد: به عنوان مثال اگر تسهیلات دریافتی متقاضی 20 درصد سود داشته باشد 15 درصد را دولت تقبل می کند و این فرصت مغتنمی در جهت توسعه صنایع شیلاتی در شهرستان است.

معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه خبرنگاران قشری مظلوم هستند که رونقی برای جلسات محسوب شده و در انعکاس اخبار جامعه می کوشند اما خود هیچ گاه سوژه خبرها نیستند، افزود: این جلسه برای جبران گوشه ای زحمات خبرنگاران برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران پنجره مسئولان را به سوی مردم باز می کنند و امین مردم و مسئولان هستند، عنوان کرد: تجسم امانت و تصویرگر زمان، خبرنگاران هستند، اگر تصویر روشنی از وضعیت جامعه داریم مرهون تلاش خبرنگارانی است که به بهانه ای یا به بهایی قلم را نفروختند.

در این مراسم که از سوی فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل از قریب به 43 خبرنگار آملی تجلیل شد و 10 خبرنگار فعال نیز در این مراسم معرفی شدند.

دیدگاه شما در مورد : تسهیلات ویژه دولت برای پرورش ماهیان غضروفی در مازندران

تسهیلات ویژه دولت برای پرورش ماهیان غضروفی در مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS