امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 11:36:03
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30480

تاریخ انتشار : 19/05/1395 - 11:36

نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهرستان جویبار با اصحاب رسانه+تصویر

رئیس شورای اسلامی شهرستان جویبار در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران قشر مظلوم جامعه هستند که امنیت اقتصادی و اجتماعی ندارند.

نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهرستان جویبار با اصحاب رسانه+تصویر

به گزارش خبرنگار جویباران، علی یاری سراجی رئیس شورای اسلامی شهرستان جویبار در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران قشر مظلوم جامعه هستند که امنیت اقتصادی و اجتماعی ندارند.

وی امانتداری را یکی از رسالت‌های خبرنگاران در کشور عنوان کرد و افزود: خبرنگار باید صداقت در گفتار و بیان واقعیت و حقیقت را بدون هیچ سانسوری سرلوحه کار خود قرار دهد.

رئیس شورای شهرستان جویبار خبرنگاران را صدای مردم دانست و تصریح کرد: خبرنگار پل ارتباطی بین مردم و مسئولین است.

در ادامه فرزاد آقایی خبرنگار صداوسیمای مرکز مازندران دراین جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار، از عدم توجه مسئولین شهرستان به خبرنگاران گلایه کرد و گفت: مسئولین شهرستانی درسال یک جلسه نشست خبری هم برگزار نمی کنند و به نوعی از خبرنگار فراری هستند بنابراین نگاه مدیران نسبت به خبرنگاران باید تغییر کند.

مصطفی ذبیح زاده خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی جویباران و مجله دنیای ورزش دراین نشست اظهار داشت: مسئولین شهرستان به ورزشکاران توجه چندانی ندارند و فقط هنگام کسب مدال و عکس یادگاری در کنار آن‌ها هستند  درحالی که برخی از ورزشکاران شهرستان با کارگری هزینه ورزش و مسابقات خود را تأمین می کنند.

محسن رحمانی مدیر پایگاه خبری تحلیلی جویباران یکی از مشکلات خبرنگاران شهرستان را تفکیک خبرنگاران در جلسات مدیران عنوان کرد.

وی همچنین به عدم نظارت شورا بر وضعیت طرح ساحل چپکرود انتقاد کرد و گفت: ساحل چپکرود به عنوان پیشانی گردشگری شهرستان جویبار از نظر بهداشتی و رفاهی در وضعیت اسفناکی قرار دارد.

مدیر پایگاه خبری جویباران همچنین به طرح مغفول مانده دوربرگردان در کنار روستای واسوکلا اشاره کرد و گفت: چندسال پیش قرار شد در کنار این روستا برای جلوگیری از تصادفات دور برگردانی احداث شود به همین خاطر بیش از 50 اصله درخت در حاشیه جاده را که شهرداری زحمت کاشت آن را کشیده بود قطع کردند ولی تا امروز اثری از دور برگردان دیده نمی شود که این امر پیگیری جدی مسئولین شهرستانی را می طلبد.

در پایان یاری رئیس شورای اسلامی شهرستان در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: سالانه تقریبا 500میلیون تومان به سواحل جویبار اختصاص می یابد ولی نظارتی وجود ندارد و این نقد بر خود شورا وارد است.

وی با گلایه از این که حرف‌های من را در شورا پذیرا نیستند تصریح کرد: چند سرمایگذار برای توسعه شهرستان در بخش مختلف آورده‌ام ولی به دلایل نامعلومی با آن‌ها موافقت نشد.

 رئیس شورای اسلامی شهرستان از رایزنی برای بازگشایی خیابان سی ان جی به حیدرآباد و بازگشایی خیابان دادگستری به خیابان مهدیه خبرداد.

گفتنی است در این جلسه محسن صادقی خبرنگار روزنامه وارش، خانم ابوالحسنی خبرنگار روزنامه آفرینش، خانم رنجبر خبرنگار روزنامه پیک شمال، هادی کارکن خبرنگار ورزشی و مدیران کانال‌های مجله تلگرامی شهر جویبار،  جویبار لحظه ها جاریست، جویبار و جهان، جویبار پایتخت کشتی، یار جویباری و برخی دیگر از فعالان عرصه اطلاع رسانی شهرستان حضور داشتند.

دیدگاه شما در مورد : نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهرستان جویبار با اصحاب رسانه+تصویر

نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهرستان جویبار با اصحاب رسانه+تصویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS