امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 13:11:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 30462

تاریخ انتشار : 16/05/1395 - 15:28

گلایه رضیان از وزیر ورزش و جوانان در تأخیر احداث سالن 6هزارنفری جویبار/ کشور در فضای تحریمی قرار دارد

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار گفت: اگر تعلل در احداث سالن 6هزارنفری جویبار ادامه پیدا کند ما این موضوع را در مجلس به چالش خواهیم کشید؛ اگر قولی می‌دهید سر قولتان بمانید!

گلایه رضیان از وزیر ورزش و جوانان در تأخیر احداث سالن 6هزارنفری جویبار/ کشور در فضای تحریمی قرار دارد

به گزارش خبرنگار جویباران،عبدالله رضیان نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با بیان این که مشکلات زیادی در کشور وجود دارد گفت:  ایران به دلیل این که در فضای تحریمی قرار دارد با دومشکل عمده بیکاری و رکود مواجه است.

وی با بیان این که مدیران باید توجه بیشتری به مردم داشته باشند خاطر نشان‌کرد: مدیران اگر کاری برای مردم انجام نمی‌دهند لااقل درد مردم را بیشتر نکند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی اساسی ترین مشکل شهرستان جویبار را کمبود آب دانست و از مردم خواست تا با رعایت استانداردهای مصرفی از هدر رفت نامتعارف آب جلوگیری شود.

رضیان پتانسیل شهرستان جویبار در صنایع بازیافتی را مطلوب دانست و افزود: شهرک صنعتی بازیافت زباله باید در جویبار احداث شود تا از خروج سرمایه از شهرستان جلوگیری شود.

وی از وزیر وزرش و جوانان به دلیل تأخیر در احداث ورزشگاه شش هزار نفری جویبار انتقاد کرد و گفت: من از آقای وزیر گلایه دارم ازاین که او در مجمع نمایندگان قول دادند که البته مصوبه سفر ریاست جمهوری هم بود که بعد از ماه مبارک رمضان کلنگ ورزشگاه شش هزارنفری کشتی جویبار زده شود اما تا به امروز این اتفاق رقم نخورد، اگر این تعلل ادامه پیدا کند ما این موضوع را در مجلس به چالش خواهیم کشید؛ اگر قولی می دهید سر قولتان بمانید!   

دیدگاه شما در مورد : گلایه رضیان از وزیر ورزش و جوانان در تأخیر احداث سالن 6هزارنفری جویبار/ کشور در فضای تحریمی قرار دارد

گلایه رضیان از وزیر ورزش و جوانان در تأخیر احداث سالن 6هزارنفری جویبار/ کشور در فضای تحریمی قرار دارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS