امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 02:56:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30461

تاریخ انتشار : 16/05/1395 - 14:06

فرماندار جویبار:

تسهیلات 22میلیارد تومانی به واحدهای تولیدی جویبار/ خبرنگاران عامل بسیار مؤثری برای پیشگیری از فساد‏ در جامعه هستند

جلسه شورای اداری شهرستان جویبار صبح امروز با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان منتخب این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری جویبار برگزار شد.

تسهیلات 22میلیارد تومانی به واحدهای تولیدی جویبار/ خبرنگاران عامل بسیار مؤثری برای پیشگیری از فساد‏ در جامعه هستند

به گزارش خبرنگار جویباران،رجبعلی‌وهابی فرماندار شهرستان‌جویبار در جلسه شورای‌اداری با تبریک فرارسیدن دهه‌کرامت گفت: برای رسیدن به کرامت باید به تقوا دست یافت که اساس تقوا ایمان، عمل صالح و شناخت است.

وی همچنین روزخبرنگار را به خبرنگاران حاضر در جلسه تبریک گفت و اظهار داشت: خبرنگاری شغل شریف و تأثیر‌گذاری در کشور است که باعث آگاهی و تعالی بخشی جامعه می‌شود.

فرماندار جویبار گفت: خبرنگاران عامل بسیار مؤثری برای پیشگیری از فساد‏ و ایجاد نشاط در جامعه هستند.

وهابی به شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل رهبر معظم انقلاب اشاره و عنوان‌کرد: اقتصاد‌مقاومتی یعنی اقتصاد درون‌زا و برون‌گرا و اقتصادی قوی و پویا است.

وی افزود: در شهرستان جویبار نیز دراین راستا اقدامات مناسبی صورت گرفته است به طوری که در جهت حمایت از واحدهای تولیدی از 37 واحد تولیدی و صنعتی متقاضی  21 واحد موفق به دریافت تسهیلات 22 میلیارد تومانی شدند.

فرماندار جویبار همچنین به آغاز المپیک اشاره کرد و گفت: از صبح امروز المپیک 2016 ریو شروع شد و سه تن از ورزشکاران و پهلوانان جویباری دراین مسابقات حضور دارند که برای هرسه دلاور مرد جویباری آرزوی موفقیت و افتخار آفرینی می‌کنم.

این مسئول به مدیران آب، برق و گاز به دلیل قطع اشتراک برخی مساجد و منازل اشاره و خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی با اقدامات خود نارضایتی در جامعه ایجادنکنند.

وهابی طلاق را یکی از آسیب‌های جدی در شهرستان دانست و گفت: افزایش 4/5 درصدی طلاق آمار خوشایندی برای ما نیست و قبح طلاق در جامعه شکسته شده است بنابراین دستگاه‌های متولی باید برنامه های پیشگیرانه جدی دراین زمینه اجرا کنند.

 وی همچنین به اتصال آب چاه جدید سیمرغ به شبکه آبرسانی شهرستان جویبار تا چند روز آینده خبر داد.

دیدگاه شما در مورد : تسهیلات 22میلیارد تومانی به واحدهای تولیدی جویبار/ خبرنگاران عامل بسیار مؤثری برای پیشگیری از فساد‏ در جامعه هستند

تسهیلات 22میلیارد تومانی به واحدهای تولیدی جویبار/ خبرنگاران عامل بسیار مؤثری برای پیشگیری از فساد‏ در جامعه هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS