امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 06:20:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30431

تاریخ انتشار : 15/05/1395 - 13:36

آزادسازی 18 هکتار حریم دریا در غرب مازندران

معاون آبخیزداری اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- نوشهر گفت: تاكنون حدود 18 هكتار از حریم دریا در غرب مازندران در طول 17 كیلومتر آزاد سازی صورت گرفت.

آزادسازی 18 هکتار حریم دریا در غرب مازندران

به گزارش جویباران ، قربانعلی حداد در آیین تودیع معارفه مدیر كل منابع طبیعی مازندران نوشهر كه با حضور معاون جنگل سازمان جنگل ها برگزار شد، اظهار كرد: طی سال های 94 و 95 اقدامات خوبی در جهت آزادسازی سواحل صورت گرفت.

حداد افزود: تاكنون حدود 18 هكتار از حریم دریا در غرب مازندران در طول 17 كیلومتر آزاد سازی صورت گرفت.

وی تصریح كرد: در حوزه آبخیزداری نیز با احداث سرشاخه گیر بر روی رودخانه ماشلك اتفاقات مهمی در بحث جلوگیری از بروز طغیان رودخانه روی می دهد.

معاون آبخیزداری اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- نوشهر اضافه كرد: افتتاح ساختمان جدید  اداری رامسر و افتتاح اداره منابع طبیعی كجور از جمله اقداماتی بود كه طی مدت اخیر انجام شد.

به گزارش ایسنا، سید وجیه الله موسوی میركلایی مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نیز اظهار كرد: منابع طبیعی بسیار مهم و حساس است  اما در عین حال بستری برای توسعه پایدار است.

وی افزود: منابع طبیعی در طول زمان تاسیس تا امروز فراز و نشیب های زیادی داشت و در هر دوره دارای سرنوشتی بوده است و امروز در این برهه تاریخی حساس در سرنوشت كشور تاثیر گذار است.

تاكید كرد: این حوزه باید  به جهت نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات و قوانین مورد توجه ویژه قرار گیرد.

موسوی با بیان اینكه در این بخش برای آینده کشور سیاستگذاری صورت می گیرد، خاطرنشان كرد: همه باید کمک کنیم تا آنچه که شایسته کشور است تصمیم گیری شود.

وی با تاكید بر همكاری و حمایت همه دستگاه ها، گفت: برنامه ریزی منسجم و پویا برای داشتن اداره بهتر و هدفمند کارکردن از سوی روسای ادارات مهم است كه باید مورد توجه قرار گیرد.

موسوی  اضافه كرد: همه ما سربازان نظام هستیم و هر جا كه تكلیف می شود باید انجام  وظیفه كرد.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : آزادسازی 18 هکتار حریم دریا در غرب مازندران

آزادسازی 18 هکتار حریم دریا در غرب مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS