امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:34:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30391

تاریخ انتشار : 11/05/1395 - 14:01

جلسه ستاد احیا امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار برگزار شد

تشکر امام جمعه و فرماندار از نیروی انتظامی جویبار/ تذکر لسانی روشی اثرگذار در برخورد با منکرات

جلسه ستاد احیا امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار ظهر امروز با حضور اعضا در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان جویبار برگزار شد.

تشکر امام جمعه و فرماندار از نیروی انتظامی جویبار/ تذکر لسانی روشی اثرگذار در برخورد با منکرات

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده امام‌جمعه شهرستان جویبار در جلسه ستاد احیا ضمن تقدیر از اقدامات مناسب و مقتدرانه نیروی انتظامی جویبار اظهار داشت: اقدامات نیروی انتظامی شهرستان جویبار در برخورد با قهوه‌خانه‌های بدون مجوز کار بسیار پسندیده و قابل‌تقدیری بود.

وی افزود: این‌گونه اقدامات باید به‌صورت مستمر ادامه یابد تا جایی برای عرض و اندام اوباش در شهرستان وجود نداشته باشد.

امام‌جمعه جویبار همچنین به وضعیت نامناسب تالارهای عروسی اشاره کرد و گفت: تالارهای پذیرای شهرستان در وضعیت مناسبی نیستند و شکایات فراوانی در مورد بدحجابی و پخش موسیقی‌های زننده وجود دارد.

نادعلی زاده تأکید کرد: ما مخالف شادی و خوشحالی مردم نیستیم ولی باید چارچوب‌های اسلامی و شرعی نیز در این مراسمات رعایت شود.

سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه ناحیه جویبار نیز در این جلسه تذکر لسانی را شیوه بسیار خوب و اثرگذار در برخورد با منکرات و جرائم مشهور دانست و گفت: افرادی که دارای پشتوانه محکم معرفتی هستند و اهل معروف بوده و نهی از منکر می‌کنند باید اعمال نیک و سنت و سیره ائمه هدی علیه السلام را سرمشق خود قرار دهند.

وی بابیان اینکه نباید در برابر اقدامات منکر در جامعه بی‌تفاوت بود تصریح کرد: افراد می‌توانند با سه ویژگی انتظام، استمرار و استدلال به موضوعات حساس باشند و زمینه را برای جلوگیری از گناه فراهم کنند.

فرمانده سپاه جویبار تأکید کرد: باید به این باور برسیم که در هرروز و هر مکان در مقابل زورگویان، مخالفان و ناهنجاری‌ها مجهز باشیم، همان‌طور که حضرت امام (ره) نیز با این ویژگی‌ها در سطح جهانی نفوذ کلام داشتند.

رجبعلی وهابی فرماندار جویبار نیز با تشکر از فرماندهی نیروی انتظامی جویبار در برخورد با جرائم اجتماعی گفت: برخورد با جرائم اجتماعی باید با روشی درست و منطقی و درعین‌حال بااقتدار صورت گیرد.

وی به تذکر لسانی در امربه‌معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: اولین اصل در تذکر لسانی این است که کسانی که تذکر لسانی می‌دهد خود باید صلاحیت این کار را داشته باشد تا خدای‌نکرده انحرافی اتفاق نیافتد.

سرگرد علی‌اکبر درویشی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جویبار بابیان اینکه در شهرستان 250 قهوه‌خانه فعالیت می‌کردند اظهار داشت: با بررسی و تحقیقات مشخص شد که از 250 قهوه‌خانه فقط 50 قهوه‌خانه دارای مجوز بودند که نیروی انتظامی شهرستان با هماهنگی سایر دستگاه‌ها مراکز غیرمجاز را تعطیل کرد.

وی افزود: طبق مقررات قانونی ساعت فعالیت قهوه‌خانه‌ها تا ساعت 23:45 شب است، در غیر این صورت با متخلفین برخورد خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی جویبار تصریح کرد: حفظ امنیت اجتماعی مردم شهرستان وظیفه ماست و با متخلفین و هنجارشکنان به‌شدت برخورد خواهد شد.

دیدگاه شما در مورد : تشکر امام جمعه و فرماندار از نیروی انتظامی جویبار/ تذکر لسانی روشی اثرگذار در برخورد با منکرات

تشکر امام جمعه و فرماندار از نیروی انتظامی جویبار/ تذکر لسانی روشی اثرگذار در برخورد با منکرات

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS