امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 20:20:37
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30346

تاریخ انتشار : 10/05/1395 - 11:55

سرنوشت ستاره کشتی آزاد همچنان در ابهام

حضور یزدانی در المپیک در اما و اگرها باقی ماند!

در میان همه اخبار ضد و نقیض درباره مصدومیت رضا یزدانی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی نیز اظهار نظر قطعی درباره یزدانی را به روزهای آینده موکول می‌کند.

حضور یزدانی در المپیک در اما و اگرها باقی ماند!

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران،کاروان المپیک ایران در شرایطی پنج مردادماه به رقابت‌های المپیک در ریو اعزام خواهد شد که هنوز سرنوشت وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد مشخص نشده است و در میان همه اخبار ضد و نقیض درباره مصدومیت رضا یزدانی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی نیز اظهار نظر قطعی درباره یزدانی را به روزهای آینده موکول می‌کند.

یزدانی دارنده چهار طلا و برنز رقابت‌های جهانی که باسابقه ترین عضو تیم ملی کشتی آزاد و کاپیتان این تیم محسوب می‌شود در حالی این روزها با وجود مصدومیت تمریناتش را پیگیری می‌کند که در المپیک لندن با وجود گذشتن از سد حریف اصلی‌اش از روسیه «گادیسوف» در ادامه مسابقات با مصدومیت شدید مواجه شد و از کسب مدال در آن رویداد باز ماند.

یزدانی در گفت‌و‌گو‌های خبری از آمادگی خود برای اعزام به المپیک ریو صحبت می‌کند و معتقد است این بار نمی‌خواهد المپیک را از دست دهد. از طرفی فاصله معنا‌دار رضا‌یزدانی با دیگر رقیبان داخلی اش، مربیان را مجبور می‌کند تا از یزدانی برای المپیک استفاد کنند و به هیج وجه نمی خواهند فرصت طلای 97کیلوگرم المپیک را ازدست دهند؛ اما از طرف دیگر دکتر تورج ملک محمدی رئیس‌کمیته پزشکی فدراسیون کشتی در خصوص شرایط رضا یزدانی برای حضور در المپیک گفت: کميته ويژه پزشکی زير نظر فدراسيون پزشكي ورزشی بزودي برای بررسی حضور یا عدم امكان حضور رضا یزدانی در المپیک تشکیل می‌شود.

وی افزود: کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با توجه به وضعیت مصدومیت خاص رضا یزدانی در آستانه المپیک به تازگی گزارشی در مورد روند بهبودی وی برای فدراسیون  پزشکی ارسال كرده است.

رئیس‌کمیته پزشکی فدراسیون کشتی اظهار داشت: اما در نهايت باتوجه به  پیگیری فدراسیون پزشکی و حساسیت شرایط یزدانی در المپیک، اين کمیته ویژه پزشکی موضوع را بررسي و به صورت مستقل اعلام نظر مي‌کند.

ملک محمدی خاطرنشان کرد: پس ارزيابي نه چندان رضايت بخش اعضای كميته از وضعيت آسيب ديدگي رضا يزداني به لحاظ پزشكي، کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد چند روز فرصت خواسته تا گزارش نهایی خود را به کمیته مذکور ارائه دهد تا هرچه زودتر در این مورد خاص تصمیم گیری شود.

این ناهماهنگی و تأخیر در اعلام نظر قطعی برای حضور رضا‌یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد کشورمان نه به نفع جامعه ورزشی کشور است و نه برای روحیه این کشتی کیر و جامعه کشتی ایران سودمند است لذا می طلبد که مسئولان فدراسیون کشتی و کمیته پزشکی اعلام نظر خود را به دقیقه نود واگذار نکند و رشته پر مدال کاروان ایران را دراین ابهام و سردرگمی قرار ندهند.

دیدگاه شما در مورد : حضور یزدانی در المپیک در اما و اگرها باقی ماند!

حضور یزدانی در المپیک در اما و اگرها باقی ماند!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS