امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 19:28:31
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30320

تاریخ انتشار : 08/05/1395 - 19:37

رئیس فدراسیون فوتبال خبرداد:

انتقال امتیاز یک تیم دسته دومی به نوشهر

رئیس فدراسیون فوتبال با اعلام اینکه 90درصد اخبار رسانه به فوتبال اختصاص دارد از انتقال امتیاز یک تیم فوتبال در رقابت‌های دسته دوم کشور از سال آینده به نوشهر خبرداد.

انتقال امتیاز یک تیم دسته دومی به نوشهر

به گزارش جویباران ، مهدی تاج  در آیین گرامی‌داشت و رونمایی از تندیس زنده یاد مسعود درویش مالک فقید باشگاه شموشک نوشهر که از سوی هواداران این تیم ریشه‌دار و پرسابقه کشور در کانون شهید باهنر این شهرستان برگزار شد با ابراز خرسندی از حضور در چنین مراسمی كه به احترام مرد بزرگی برگزار شده است، اظهار كرد: فوتبال با هیچ پدیده ای در حوزه ورزش  قابل مقایسه نیست و از این نظر بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینكه بسیاری از كشورها با فوتبال قدرت سیاسی خود را به رخ می كشند، گفت:  90 درصد از اخبار جراید و رسانه ها در حوزه ورزش به فوتبال اختصاص دارد و 10 درصد باقی مانده مربوط به مابقی رشته های ورزشی است.

رییس فدراسیون فوتبال كشور با تاكید بر اینكه  باید فكر جدی برای فوتبال کرد، متذكر شد: باید  در وهله اول به دنبال تیم ملی قوی بود و برای تحقق این امر تمام توان و تلاش خود را در فدراسیون فوتبال به کار بستیم.

تاج تصریح كرد: برای داشتن تیم قوی و خوب در فوتبال باید از حاشیه ها دوری كرد و نیاز است همه در این مورد همكاری و حمایت كنند.

وی افزود: مسعود درویش مالک فقید باشگاه شموشک نوشهر انسان بسیار بزرگی بود و عشقش به فوتبال، واقعی بود و برای همیشه نیز در خاطره مردم می ماند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور با ابراز خرسندی از فضای بسیار مثبت و خوبی که هواداران شموشک نوشهر ایجاد کردند، خاطر نشان کرد: باید قدردان تلاش هواداران شموشک نوشهر بود که چنین خاطره ای را ایجاد کردند و مراسم یادبود برگزار کردند.

تاج اضافه كرد: ایجاد یك باشگاه خوب یعنی تخریب یک زندان و مهندس درویش یک زندان را تخریب کرد و نگذاشت جوانان سرگردان و معتاد شوند.

وی تاكید كرد: اگر مسئولان از اعتیاد و سرگردانی جوانان نگران هستند باید به فوتبال كمك كنند و در در هر جای كشور از آن حمایت كنند.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه باید روح نکوداشت و روح ورزش زنده بماند، اظهار کرد: عده ای به تخریب فوتبال کردند ولی آیا جایگزینی برای آن دارند که این‌گونه فوتبال را تخریب می‌کنند.

تاج در پایان گفت: ظرفیت‌های فوتبالی شهرستان نوشهر بسیار بالا است و اشتیاق بسیار فراوانی در نزد فوتبال‌دوستان این شهرستان وجود دارد و بر این اساس برای احیای مجدد شموشک نوشهر، امتیاز تیم فوتبال در رقابت‌های دسته دوم فوتبال کشور از سال آینده به نوشهر اختصاص می‌یابد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال شموشك از دهه 70 توسط مرحوم مسعود درویش و با كمك تیمی قوی ایجاد شد و طی چند سال توانست رقابت های خوبی را در كشور داشته باشد و به لیگ دسته برتر كشور راه یابد. از تیم شموشك نوشهر جوانان مستعد زیادی از سراسر مازندران رشد یافتند كه در حال حاضر در تیم های برتر كشور بازی می كنند.

مسعود درویش در سال 88 بر اثر بیماری دار دنیا را وداع گفت و از آن سال به بعد تیم شموشك فعالیت و فروغ خود را از دست داد اما همچنان در دل همه هواداران خود جای دارد و بعد از چند سال هواداران این تیم خواستار احیای دوباره این تیم شدند.

در پایان این مراسم از تندیس زنده یاد درویش مالک فقید باشگاه شموشک نوشهر نیز رونمایی شد.

دیدگاه شما در مورد : انتقال امتیاز یک تیم دسته دومی به نوشهر

انتقال امتیاز یک تیم دسته دومی به نوشهر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS