امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 05:32:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30301

تاریخ انتشار : 08/05/1395 - 15:36

نماینده مجلس شورای اسلامی در نماز جمعه جویبار:

مهم‌ترین مشکل شهرستان جویبار تأمین آب است/ داعش و اسرائیل نطفه نامشروع غرب و آمریکا

نماینده حوزه قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ و سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در نماز جمعه شهرستان جویبار اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مشکل شهرستان جویبار را تأمین آب است و این که منبع تأمین آب خود شهرستان نیست.

مهم‌ترین مشکل شهرستان جویبار تأمین آب است/ داعش و اسرائیل نطفه نامشروع غرب و آمریکا

به گزارش خبرنگار جویباران، عبدالله رضیان نماینده حوزه قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ و سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در نماز جمعه شهرستان جویبار اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از 38 سال با تمام هجمه‌های دشمنان منطقه‌ای و استکبار جهانی توانست با مقاومت مردم و هدایت‌های حکیمانه رهبری ایستادگی کنند و در ثبات و امنیت کامل در منطقه حضورداشته باشد.

وی داعش و اسرائیل را نطفه نامشروع غرب و آمریکا دانست و گفت: داعش فقط برای مقابله با ایران اسلامی و شیعیان ساخته شد تا قدرت ایران در منطقه را کاهش دهد اما نظام جمهوری اسلامی ایران توانست با ایثار و فداکاری سربازان جان‌برکف خود ضریب امنیت کشور را افزایش دهد.

نماینده حوزه قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ و سوادکوه و سوادکوه شمالی بابیان این‌که حوزه انتخابیه گسترده‌ای داریم اظهار داشت: متأسفانه در حوزه انتخابیه ما که شامل پنج شهرستان است با چالش‌های جدی روبرو هستیم.

رضیان مهم‌ترین مشکل شهرستان جویبار را تأمین آب دانست و خاطرنشان کرد: یکی از آسیب‌های جویبار این است که منبع تأمین آب خود شهرستان نیست، اما قرار شده که از سد البرز و از منطقه بابل‌کنار برای تأمین آب شهرستان اقداماتی صورت بگیرد تا انشالله مشکل آب شهرستان حل شود.

وی همچنین به پیگیری ساخت ورزشگاه 6 هزارنفری کشتی اشاره و عنوان کرد: در اولین جلسه با وزیر ورزش قرار شد بعد از ماه رمضان کلنگ آن زده شود اما به دلیل نبود اعتبار هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده حوزه قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ و سوادکوه و سوادکوه شمالی همچنین از پروژه اتصال جاده فیروزکوه به دریای خزر خبر داد.

دیدگاه شما در مورد : مهم‌ترین مشکل شهرستان جویبار تأمین آب است/ داعش و اسرائیل نطفه نامشروع غرب و آمریکا

مهم‌ترین مشکل شهرستان جویبار تأمین آب است/ داعش و اسرائیل نطفه نامشروع غرب و آمریکا

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS