امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 06:02:16
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30262

تاریخ انتشار : 06/05/1395 - 11:52

در راه المپیک-2

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد: شرایطم خوب است و برای طلا به ریو می‌روم

دارنده دو مدال طلای جهان با بیان اینکه از شرایط خوب بدنی برخوردار است گفت: مشکلی برای حضور در المپیک ندارم و نمی‌خواهم این فرصت بزرگ را به راحتی از دست بدهم.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد: شرایطم خوب است و برای طلا به ریو می‌روم

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد درباره آخرین وضعیت خود برای حضور در رقابت‌های المپیک، اظهار داشت: چند روز پیش در حال تمرین به‌یک‌باره بر روی تشک کشتی لیز خوردم و فکر کردم که مصدومیتم باز تشدید شده است، چراکه دائماً این ترس را دارم که مبادا مصدومیتم تشدید شود و حضور در المپیک را از دست بدهم، البته خدا را شکر هیچ مشکل خاصی نبود و پس از یک روز مجدداً تمریناتم را آغاز کردم.

وی افزود: مهم این بود که به تمرینات کشتی برسم و خوشبختانه چندهفته‌ای است که تمرین کشتی می‌کنم و امیدوارم که بتوانم در فرصت باقی‌مانده به شرایط ایده آل تری برسم و در المپیک کشتی‌های خوبی بگیرم.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: شرایطم خوب است و قطعاً برای کسب مدال طلا به المپیک ریو می‌روم؛ پس از حادثه‌ای که در المپیک لندن برایم اتفاق افتاد و باعث شد نتوانم به کارم ادامه بدهم فقط باهدف حضور در المپیک به کشتی ادامه دادم و نمی‌خواهم این فرصت ارزشمند برای رسیدن به مدال طلا را به‌راحتی از دست بدهم بنابراین از مردم هم می‌خواهم من و دیگر ورزشکاران را دعا کنند تا بتوانیم بهترین نتایج را به دست بیاوریم.

یزدانی بابیان این‌که هدفش از حضور در المپیک کسب مدال طلا و خوشحال کردن مردم است، گفت: در طول چند سال گذشته مردم به من همیشه لطف داشته‌اند و دوست دارم با مدال خوش‌رنگ المپیک زحمات و خوبی‌های آن‌ها را جبران کنم.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد همچنین به وضعیت دیگر آزاد کاران اعزامی به المپیک اشاره کرد و گفت: خدا را شکر با ترکیبی جوان و باتجربه عازم المپیک می‌شویم. همه کشتی‌گیران تیم ملی از انگیزه و آمادگی بالایی برخوردار هستند تا بتوانند برای کشورشان افتخارآفرینی کنند، امیدوارم همه کشتی‌گیران مزد زحماتشان را بگیرند و به مدال‌های خوش‌رنگی دست پیدا کنند.

دیدگاه شما در مورد : کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد: شرایطم خوب است و برای طلا به ریو می‌روم

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد: شرایطم خوب است و برای طلا به ریو می‌روم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS