امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 23:12:19
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 30225

تاریخ انتشار : 03/05/1395 - 18:49

معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، دکتر داریوش حمیدی را به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار منصوب کرد.

معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

به گزارش خبرنگار جویباران، مراسم معارفه دکتر داریوش حمیدی به عنوان سرپرست جدید واحد جویبار و تکریم از زحمات دکتر غلامرضا جانباز قبادی در سالن اجتماعات دانشگاه با حضور اساتید و کارکنان برگزار شد.

دکتر صالحی رئیس دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های دکتر جانباز قبادی در دوران مسئولیتش اظهارداشت: مدیریت امانتی است که در اختیار هر فرد است و پذیرش مسئولیت بارسنگینی برای افراد است و ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر حمیدی امیدواریم در چارچوب ضوابط سازمان مرکزی و با حمایت اعضای هیأت علمی و پرسنل دانشگاه تلاش نمایند تا واحد جویبار به موفقیتش ادامه دهد.

وی دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از 35 سال قدمت به پیشنهاد آیت‌الله رفسنجانی به صورت آموزش محور شکل گرفت و مبنای فعالیت آن جذب دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی بود و الحمدالله با روند رو به رشد در بحث تحصیلات تکمیلی و رشته‌های علوم پزشکی موفق عمل کرده و با تلاش های دکتر میرزاده ریاست عالیه توانست مسیر و چهره دانشگاه را از لحاظ تک بعدی بودن و دانشجو محوری تغییر دهد و با سرمایه گذاری شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز رشد و برندسازی فعالیت‌های پژوهشی و استفاده از امکانات موجود در دانشگاه‌ها توانست به موفقیت های خوبی دست یابد و در استان مازندران نیز دکتر نیاز آذری دبیر هیأت امنای استان در این موارد بسیار پیگیر هستند و انشاء الله این روند ادامه یابد.

در ادامه دکتر جانباز قبادی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دوران مدیریتش در واحد جویبار عنوان کرد: خداوند را شاکرم که هشت سال فرصت خدمتگزاری را بنده داده است و در این مدت سعی بر ارتقای سطح آموزشی و پژوهشی واحد جویبار داشتم  و در این راه از تمامی اعضای هیأت علمی، کارکنان و همه کسانی که مرا در پیشبرد اهداف دانشگاه یاری رساندند تشکر می‌نمایم.

وی افزود : بنده اصل رضایتمندی دانشجویان، مردم منطقه، اساتید و کارکنان را سرلوحه کارم قرار دادم و هدف دوم بنده در این مسیر ارتقاء کمی و کیفی واحد در حوزه‌های عمرانی، پژوهشی، اداری و مالی و فرهنگی بود که الحمدالله واحد جویبار از 178 امتیاز واحد کوچک در سال 87 به 260 امتیاز در سال 88 با درجه واحد متوسط و در سال 89 به 497 امتیاز ارتقا یافت و از نظر آمار مقالات و طرح‌های پژوهشی رشد بسیار خوبی داشتیم و هدف سوم بنده رعایت اصل صرفه جویی سیستمی بود که به امانت در اختیار گرفتیم.

دکتر داریوش حمیدی سرپرست جدید واحد جویبار با سپاسگزاری از اعتماد دکتر میرزاده، ریاست عالیه دانشگاه و دکتر نیازآذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و دکتر صالحی رئیس دبیرخانه هیات امنای استان مازندران، از زحمات دکتر جانباز قبادی سرپرست سابق واحد قدردانی کرد. 

دکتر حمیدی  انضباط مالی ، صرف جویی، مدیریت هزینه‌ها، تنوع بخشی به درآمدزایی، کاهش وابستگی به شهریه دانشجو و حرکت به سمت شرکت‌های دانش بنیان با استفاده از توانمندی‌‌های اساتید و جذب هدفمند حداکثری بودجه پژوهشی، ساماندهی پایان نامه‌ها و افزایش مقالات در مجلات ISI  و ISC را بخشی از برنامه های خود در آینده عنوان کرد.

وی همچنین مسئولیت پذیری نسبت به درخواست‌های دانشجویان، افزایش طرح‌های ماندگار فرهنگی و تشکل ها و مناسبت‌های مذهبی و ورزشی را سرلوحه کار خود دانست و اظهار امیدواری کرد به عنوان خدمتگزار درکنار اعضای هیأت علمی و کارکنان خدوم واحد جویبار روزگار خوبی توأم با موفقیت سپری کنیم و در این راستا تلاش و همراهی همه اعضای هیأت علمی و کارمندان را خواستار شد.

 

دیدگاه شما در مورد : معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS