امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 04:12:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30173

تاریخ انتشار : 01/05/1395 - 16:51

اصولگرایان از احمدی‌نژاد حمایت نمی‌کنند

نوعی هماهنگی در انتخابات۹۴ بین اصولگرایان را شاهد بودیم که از همه طیف‌های اصولگرا در آن حضور داشتند و هیچ جریان اصولگرایی از آن تصمیمات تخطی نکرد.

به گزارشجویباران، «محمود احمدی‌نژاد به هیچ‌ وجه جزو کاندیداهای اصولگرایان نخواهد بود. اصولگرایان در سال ۹۶ مطلقا از وی حمایت نمی‌کنند و بحثی پیرامون حمایت از وی وجود ندارد. مخالفت‌های جدی برای حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ۹۶ در میان اصولگرایان وجود دارد.»

 
روزنامه آرمان به بهانه بررسی موضع اصولگرایان در انتخابات ۹۶ با ناصر ایمانی، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصولگرا به گفت‌وگو پرداخت.

بخش‌هایی از این گفت‌وگو در زیر می‌آید:

- درباره تصمیم جناح اصولگرا می‌توان با قاطعیت گفت که آنها تصمیم به حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری دارند و بدون شک و به صورت جدی در انتخابات حاضر خواهند شد. و در این زمینه قاعدتا کاندیداهایی را در نظر دارند که مشتمل بر چهره‌های جدید و برخی از چهرهایی است که در گذشته در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کرده‌اند. سخن گفتن درباره مصداق‌ها صحیح نیست اما به طور کلی اصولگرایان در حال مطالعه گزینه‌های احتمالی هستند.

- اصولگرایان تا این لحظه به صورت کلی استراتژی‌های خود را مشخص کرده‌اند. حرکت جدی اصولگرایان چند ماه دیگر شروع خواهد شد و احتمالا در سه ماه پایانی سال گزینه‌های خود را رفته‌رفته تعیین خواهند کرد.

- نوعی هماهنگی در انتخابات۹۴ بین اصولگرایان را شاهد بودیم که از همه طیف‌های اصولگرا در آن حضور داشتند و هیچ جریان اصولگرایی از آن تصمیمات تخطی نکرد.

- محمود احمدی‌نژاد به هیچ‌ وجه جزو کاندیداهای اصولگرایان نخواهد بود. اصولگرایان در سال ۹۶ مطلقا از وی حمایت نمی‌کنند و بحثی پیرامون حمایت از وی وجود ندارد. مخالفت‌های جدی برای حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ۹۶ در میان اصولگرایان وجود دارد.

- در این که آقای احمدی‌نژاد دارای رای خاصی است، نباید شک کرد. طرفداران احمدی‌نژاد به طور یقین از اصولگرایان هستند اما وجود حامیان موجب نخواهد شد که اصولگرایان از وی در انتخابات ۹۶ حمایت کنند و اساسا چنین بحثی مطرح نیست.
 
دیدگاه شما در مورد : اصولگرایان از احمدی‌نژاد حمایت نمی‌کنند

اصولگرایان از احمدی‌نژاد حمایت نمی‌کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS