امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 08:59:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30168

تاریخ انتشار : 01/05/1395 - 16:22

امام‌جمعه جویبار:

قطع گاز خانواده‌های بی‌بضاعت عین بی‌تدبیری است/ بی‌حجابی یک جامعه را به قهقرا می‌کشاند

امام‌جمعه جویبار از اداره‌گاز این شهرستان به دلیل قطع گاز قشر بی‌بضاعت جامعه و برخی از نهادهای ارائه دهنده خدمات در شهرستان گلایه کرد و گفت: اداره گاز باید با تدبیر مناسب مطالبات خود را دنبال کند نه این که گاز خانواده‌هایی که نان شب ندارند یا گاز مدارس استثنایی، آتش نشانی را قطع کند.

قطع گاز خانواده‌های بی‌بضاعت عین بی‌تدبیری است/ بی‌حجابی یک جامعه را به قهقرا می‌کشاند

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده امام‌جمعه شهرستان جویبار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان شورای نگهبان را یک نهاد مهم در کشور دانست و گفت: شورای نگهبان مورد تأیید امام(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است و این نهاد افراد انقلابی را از افراد غیرانقلابی و بی تفاوت به نظام و انقلاب را تصفیه می‌کند.

وی حمله استکبار به شورای نگهبان را نشانه خوبی دانست و افزود: زمانی که دشمن به یک نهادی در کشور حمله می‌کند یعنی آن نهاد به خوبی عمل کرده و مانع از رسیدن اهداف شوم آنان شده است.

امام‌جمعه جویبار با انتقاد از وضعیت نامناسب حجاب در جامعه خاطرنشان کرد: کشور را کنسرت‌های موسیقی و مجالس مختلط عروسی و بی‌حجابی  اداره نمی‌کند بلکه اعتقاد به ارزش‌ها و باورهای دینی اداره می‌کند همان‌طور که در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگان ما با اعتقاد به مظلومیت امام حسین(ع) و ندای الله‌اکبر مقاومت و جنگ تحمیلی را اداره کردند.

نادعلیزاده همچنین از اداره‌گاز شهرستان جویبار به دلیل قطع گاز قشر بی‌بضاعت جامعه و برخی از نهادهای ارائه دهنده خدمات در شهرستان گلایه کرد و گفت: اداره گاز باید با تدبیر مناسب مطالبات خود را دنبال کند نه این که گاز خانواده‌هایی که نان شب ندارند یا گاز مدارس استثنایی، آتش نشانی را قطع کند.

وی افزود: شخصأاین موضوع را تا بالاترین نهاد پیگیری خواهم کرد تا چنین اتفاقی باردیگرنه تنها دراین شهرستان بلکه در شهرستان های دیگر تکرار نشود.

دیدگاه شما در مورد : قطع گاز خانواده‌های بی‌بضاعت عین بی‌تدبیری است/ بی‌حجابی یک جامعه را به قهقرا می‌کشاند

قطع گاز خانواده‌های بی‌بضاعت عین بی‌تدبیری است/ بی‌حجابی یک جامعه را به قهقرا می‌کشاند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS