امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 11:20:03
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 30166

تاریخ انتشار : 31/04/1395 - 22:32

وزیر دفاع در ساری:

آمریکا به دنبال تخریب چهره اسلام واقعی است

وزیر دفاع گفت: آمریکا به دنبال تخریب چهره اسلام واقعی است و با تولید جریان‌های وابسته همچون داعش و طالبان قصد دارد اسلام واقعی را از منظر دنیا پنهان کند.

آمریکا به دنبال تخریب چهره اسلام واقعی است

به گزارش  جویباران، به نقل از بلاغ، سردار حسین دهقان در بیست و یکمین یادواره 148شهید بخش دودانگه ساری با اشاره به دشمنی استکبار با ایران اسلامی، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب فصل جدیدی در دنیا رقم خورد که تفکر استکباری و سلطه‌گر با آن مخالف بودند.

وی با بیان اینکه قدرت‌های سیاسی و اقتصادی دنیا به دنبال ایجاد وابستگی هستند، افزود: استکبار با ایجاد مکتب‌های خودساخته بر افکار حکومت کرد، تا اینکه مکتب انقلاب اسلامی به بزرگی ابرقدرت‌ها نه گفت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی ندای حق و مبارزه با سلطه‌گری را در جهان فریاد زد، گفت: نظام ایران اسلامی منادی اخلاق و کرامت انسانی است و غرب نمی‌تواند گفتمان نهضت ما را بپذیرد.

دهقان ادامه داد: در غرب گرچه تمدن مادی توسعه یافته است اما اخلاق در حال نابودی است.

وی با اشاره به اینکه نظام سلطه بر اساس مبانی خود با انقلاب اسلامی دشمن است، تصریح کرد: استکبار جهانی از روز اول انقلاب اسلامی دشمنی خود را آغاز و تاکنون حتی ذره‌ایی از این دشمنی کوتاه نیامده است.

وزیر دفاع دولت یازدهم با اعلام اینکه آمریکا و اسرائیل مظهر واقعی طاغوت در عصر ما هستند، خاطرنشان کرد: باید با بصیرت در برابر دشمنان حاضر شد تا فریب اقدامات آنها را نخوریم زیرا تنها ملت صادق و درستکار دنیا ملت عظیم ایران اسلامی است.

دهقان با اشاره به جایگاه شهدا، بیان کرد: شهدا حقیقت هستی بوده‌اند چون این جوانان وطن جان خود که بالاترین سرمایه است را کف دست می‌گذارند و جان فشانی می‌کنند.

وی با اشاره به حوادث کشورهای منقطه، اضافه کرد: آمریکا به دنبال تخریب چهره اسلام واقعی است و با تولید جریان‌های وابسته همچون داعش و طالبان قصد دارد اسلام واقعی را از منظر دنیا پنهان کند.

وزیر دفاع کشورمان در پایان تاکید کرد: دشمن لحظه‌ایی از اقدام و توطئه دست بر نمی‌دارد و باید در برابر دسایس آنها بیدار بود تا راهی جز تسلیم نداشته باشند.

دیدگاه شما در مورد : آمریکا به دنبال تخریب چهره اسلام واقعی است

آمریکا به دنبال تخریب چهره اسلام واقعی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS