امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 22:08:41
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30160

تاریخ انتشار : 31/04/1395 - 10:14

مسئول طرح و برنامه سازمان بسیج رسانه استان مازندران

هدف بسیج رسانه، ایجاد وحدت و انسجام میان اهالی رسانه است

مسئول طرح و برنامه سازمان بسیج رسانه استان مازندران گفت: برنامه ابلاغی با قصد ایجاد وحدت و انسجام در بین جمعیت جبهه رسانه و با مهارت‌افزایی و بصیرت‌افزایی در جهت گفتمان سازی نظام جمهوری اسلامی به اجرادرمی‌آید.

به گزارش جویباران، به نقل از عصرساري، ابراهیم اکبرزاده زنگنه در حاشیه برگزاری انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان بسیج رسانه خواهران شهرستان ساری در جمع خبرنگاران، گفت: برنامه ابلاغی سازمان بسیج رسانه، با قصد ایجاد وحدت و انسجام در بین جمعیت جبهه رسانه و با مهارت‌افزایی و بصیرت‌افزایی در جهت گفتمان سازی نظام جمهوری اسلامی به اجرا در می‌آید.

مسئول طرح و برنامه بسیج رسانه استان مازندران با اشاره به اینکه بعد از شناسایی اصحاب رسانه در قالب جذب، سازماندهی لازم صورت گرفت، افزود: با شناسایی جامعه رسانه‌ای، سطوح و عرصه فعالیت اصحاب رسانه مشخص و ۱۳ حوزه تخصصی فعالان رسانه‌ای برنامه‌ریزی شد.

زنگنه با بیان اینکه شرکت در دوره‌های آموزشی، عمومی و تخصصی بسته به سطوح مختلف به اجرا در می‌آید، تصریح کرد: شیوه‌های آموزشی در قالب ۱۳انجمن که تعداد استاندارد آن ۹نفر و در برخی حوزه‌ها تا ۶نفر است که با حضور کارشناسان همان حوزه تشکیل می‌شود.

وی به برگزاری ۸اردوی رسانه‌ای با موضوعات فرهنگی در سطح ۲۵شهرستان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در برنامه ابلاغی ما قرارگاه رسانه‌ای است که اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل دارای عرصه‌های مشخص و تعیین شده است.

زنگنه با بیان اینکه در بخش اطلاع‌رسانی با استفاده از سامانه پیامک و سایت اطلاع‌رسانی، اطلاعات لازم داده می‌شود، خاطرنشان کرد: افراد عضو بسیج رسانه بیشتر در فعالیت‌ها شرکت داده می‌شوند.

مسئول طرح و برنامه سازمان بسیج رسانه استان خاطرنشان کرد: انتظار ما از افراد رسانه این است که با نگاه تیز و دلسوزانه برنامه‌های سازمان را موردبررسی قراردهند و اگر خدماتی به جامعه هدف صورت می‌گیرد، شناسایی و اگر نقصی هست با همکاری اعضا رفع شود.

به گزارش خبرنگار عصر ساری، در پایان رای‌گیری، خانم‌ها راحله حاجیان، رقیه سعیدی‌نژاد، راضیه عنایتی، بتول سلطانی، سکینه رضاییان به عنوان اعضای هیات مدیره بسیج رسانه شهرستان ساری انتخاب شدند.

 
دیدگاه شما در مورد : هدف بسیج رسانه، ایجاد وحدت و انسجام میان اهالی رسانه است

هدف بسیج رسانه، ایجاد وحدت و انسجام میان اهالی رسانه است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS