امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 12:37:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30144

تاریخ انتشار : 31/04/1395 - 08:45

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش مازندران:

پروژه مهر مظهر بهره وری، کارآیی و اثربخشی است

اسفندیار نظری معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش مازندران، در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان جویبار که در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این شهرستان با محوریت پروژه مهر95 برگزار شد، گفت: پروژه مهر مظهر بهره وری، کارآیی و اثربخشی است.

پروژه مهر مظهر بهره وری، کارآیی و اثربخشی است

به گزارش خبرنگار جویباران،اسفندیار نظری معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش مازندران، در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان جویبار که در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش  این شهرستان با محوریت پروژه مهر95 برگزار شد، گفت: پروژه مهر مظهر بهره‌وری، کارآیی و اثربخشی است.

وی افزود: در کنار ویژگی‌های مدیران یکی از اصول مهم مدیریت، انعطاف‌پذیری است چون مدرسه یک ارگان انتظامی یا قوه قضائیه نیست بلکه جایی است که مسائل باید از طریق لطافت آموزشی و اخلاقی حل گردد.

دبیر شورای پروژه مهر آموزش و پرورش مازندران با بیان این که ما در پروژه مهر به دنبال تغییر هستیم تصریح کرد: ما معتقدیم که در این تغییرات باید محیط صمیمی و مورد اعتمادی برای کارکنان مهیا گردد و انتظار داریم اهداف این پروژه  از سوی روسای ادارات و مدیران مدارس جدی گرفته و مقام و منزلت معلم و دانش آموز نیز حفظ شود.

نظری ضمن ابراز خرسندی از اجرای هدفمند پروژه مهر در مدارس استان مازندران اظهار امیدواری کرد و گفت: برای موفقیت در این پروژه باید بپذیریم که مدیریت ما مدیریتی مشارکتی باشد و از دانش و روابط انسانی بهره ببریم و جلسات مشاوره و گفت‌وگو را در مدرسه تقویت کنیم.

وی در خصوص سعه صدر در کار مدیران مدارس اظهار داشت: به هنگام سختی‌ها آرام بودن وسخت ومحکم بودن از شاخصه‌های مدیران موفق می‌باشد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش مازندران در پایان خاطرنشان کرد: زیبا سازی محیط مدرسه و نشاط در امکانات فعالیت‌های ورزشی از مهم‌ترین ویژگی یک مدرسه شاداب و آماده برای پذیرایی از دانش آموزان در سال جدید تحصیلی است که مدیران باید به آن اهتمام ورزند.

دیدگاه شما در مورد : پروژه مهر مظهر بهره وری، کارآیی و اثربخشی است

پروژه مهر مظهر بهره وری، کارآیی و اثربخشی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS