امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 21:50:32
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30103

تاریخ انتشار : 25/04/1395 - 16:13

امام‌جمعه موقت جویبار:

افرادی که برنج به کشور قاچاق می کنند خائن هستند/ سازمان ملل متحد یک سازمان فرمایشی است

حجت الاسلام حسین ذبیحی امام جمعه موقت شهرستان جویبار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به یک‌سالگی برجام گفت: ایران پس از توافق به تمام تعهدات خود عمل کرد اما طرف مقابل نه تنها به وظایف خود عمل نکرد بلکه ایران را همراه کره شمالی در لیست سیاه قرار داد.

افرادی که برنج به کشور قاچاق می کنند خائن هستند/ سازمان ملل متحد یک سازمان فرمایشی است

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت الاسلام حسین ذبیحی امام جمعه موقت شهرستان جویبار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به یک‌سالگی برجام گفت: ایران پس از توافق به تمام تعهدات خود عمل کرد اما طرف مقابل نه تنها به وظایف خود عمل نکرد بلکه ایران را همراه کره شمالی در لیست سیاه قرار داد.

وی با بیان این که دشمن همواره در حال توطئه و مکر علیه جمهوری اسلامی است تأکید کرد: آمریکا‌و‌اسرائیل چندین بار به صورت جدی قصد حمله نظامی به ایران را داشتند اما قدرت و اقتدار نظامی و دفاعی کشور و سخنان قاطعانه مقام معظم رهبری نقشه آنان را برآب کرد.

امام جمعه موقت جویبار سازمان ملل متحد را یک سازمان فرمایشی معرفی کرد‌و‌گفت: سازمان ملل در زمان جنگ هیچ اقدام موثری نکرد ولی زمانی که ایران در میدان نبرد به پیشرفت‌هایی دست یافته بود و دشمن در موضع ضعف بود قطعنامه 598 را صادر کرد.

ذبیحی افزود: درحال حاضر نیز سازمان ملل متحد به دلیل ترس و منافع برخی از کشورها اقدامات غیر معقولی انجام می‌دهد.

وی با انتقاد از واردات قاچاق برنج به کشور تصریح کرد: کشاورزان زحتمکش کشور با تمام سختی برنج به اندازه کافی تولید می‌کنند ولی برخی بدون توجه به توانمندی و ظرفیت های داخلی دست به اقدامات خائنانه‌ای می‌زنند.

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان اقتصاد مقاومتی را راه برون رفت از مشکلات اقتصادی دانست‌و‌افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی تکیه بر استعداد و ظرفیت‌های داخلی و این سیاستی است که حتی می‌شود دشمن را تحریم کرد.

ذبیحی به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی یکی از حسنات را توجه به معلولین و نیازمندان دانست‌و‌گفت: درهر شهری افرادی هستند که به کمک‌های ویژه نیاز دارند که اداره بهزیستی به خوبی این خدمت را ارائه می‌دهد. 

دیدگاه شما در مورد : افرادی که برنج به کشور قاچاق می کنند خائن هستند/ سازمان ملل متحد یک سازمان فرمایشی است

افرادی که برنج به کشور قاچاق می کنند خائن هستند/ سازمان ملل متحد یک سازمان فرمایشی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS