امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 17:32:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30074

تاریخ انتشار : 22/04/1395 - 10:06

گلایه قائم مقام باشگاه شهداي جويباراز کمیته استیناف:

كميته استيناف بداند كسي نمي تواند حق شهدا را پايمال كند!/ این تیم متعلق به مردم جویبار و شهدای انقلاب اسلامی است

قائم‌مقام باشگاه شهدای جویبار تأکید کرد: اگر تیم‌های مقاومت، کاسپین قزوین، بادران و .... از حق خودشان می‌گذرند، کمیته استیناف و باشگاه هف بدانند این تیم متعلق به مردم جویبار و بانام شهدای انقلاب اسلامی مزین شده است و تاآخرین‌نفس این موضوع را پیگیری و از حق خودمان نمی‌گذریم.

كميته استيناف بداند كسي نمي تواند حق شهدا را پايمال كند!/ این تیم متعلق به مردم جویبار و شهدای انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار جویباران، محمود عربی قائم‌مقام باشگاه شهدای جویبار بابیان این‌که فصل گذشته با تمام مشکلات مالی که وجود داشت توانستیم سهمیه لیگ دومی شهدای جویبار را حفظ کنیم اما اکنون کمیته استیناف رأی را صادر کرده که همه را به حیرت‌زده کرده است.

وی افزود: در حین مسابقات کمیته انضباطی رأیی را مبنی بر حضور بازیکنی در ترکیب تیم نفت و گاز گچساران به سود این باشگاه اعلام داشت و مشخص شد بازیکن موردنظر از وجود قرارداد با ۳ باشگاه مختلف مطلع نبوده و او را سه جلسه محروم کردند که خود ما هم‌روی این موضوع اعتراض داشتیم .

قائم‌مقام باشگاه شهدای جویبار با اشاره به این‌که بازیکن موردنظر جلوی تیم شهدای جویبار و مقاومت تهران نیز بازی کرده است گفت: اگر قرار است امتیازی از گچسارانی‌ها کسر و به هف داده شود معادلات صعود به مرحله دوم کاملاً به‌هم‌ریخته می‌شود و در آن صورت باید امتیاز مذکور به تیم‌های جویبار و مقاومت نیز داده شود.

عربی بابیان این‌که دو سؤال از کمیته استیناف دارم تصریح کرد: اول این‌که چرا رأی کمیته در حین مسابقات صادر نشده و پس از پایان بازی‌ها که سرنوشت تیم گچساران مشخص‌شده است این رأی اعلام گردیده است؟ و دوم این‌که اگر امتیاز از گچساران کسر شود حق کاسپین قزوین نبوده که در مرحله دوم حضورداشته باشد و شانس لیگ یکی این تیم از بین رفته است و یا این که تیم‌هایی مانند بادران می‌توانست به‌عنوان تیم دوم راهی پلی‌آف شود؟ و یا سؤالانی که تمام معادلات صعود تیم‌ها را به هم می‌ریزد!

وی با انتقاد از مسئولین باشگاه هف خاطرنشان کرد: مسئولان باشگاه هف به‌جای این‌که دنبال مسائل پشت پرده باشند باید باکمی درایت تیم خوبی می‌بستند تا سقوط نکنند نه این‌که ضعف خود را با این مسائل غیر فوتبالی بپوشانند و اگر می‌توانند همان‌گونه که فوتبالی سقوط کرده‌اند فوتبالی هم بالا بیا‌یند و حق تیم‌ها را ضایع نکنند.

قائم‌مقام باشگاه شهدای جویبار در پایان تأکید کرد: اگر تیم‌های مقاومت، کاسپین قزوین، بادران و .... از حق خودشان می‌گذرند، کمیته استیناف و باشگاه هف بدانند این تیم متعلق به مردم جویبار و بانام شهدای انقلاب اسلامی مزین شده است و تاآخرین‌نفس این موضوع را پیگیری و از حق خودمان نمی‌گذریم.

 
دیدگاه شما در مورد : كميته استيناف بداند كسي نمي تواند حق شهدا را پايمال كند!/ این تیم متعلق به مردم جویبار و شهدای انقلاب اسلامی است

كميته استيناف بداند كسي نمي تواند حق شهدا را پايمال كند!/ این تیم متعلق به مردم جویبار و شهدای انقلاب اسلامی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS