امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 03:42:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 29965

تاریخ انتشار : 13/04/1395 - 08:45

روایت فعال رسانه مازندران در همایش تبین حقوق بشری آمریکا:

آمریکا 6 روز پس از قبول آتش‌بس به ژاپن حمله اتمی کرد/ ساقط کردن هواپیمایی ایران نتیجه حقوق بشر آمریکایی است

فعال رسانه‌ای مازندران گفت: آمریکا 6 روز پس از آتش بس به ژاپن حمله کرد، برای اینکه به اهداف از پیش تعیین شده خویش در این کشور نرسید.

به گزارش جویباران، محمد اسماعیل امامزاده در مراسم حقوق بشر آمریکایی که از سوی پایگاه خبری تحلیلی بلاغ مازندران در سالن معاونت بهداشتی درمانی استان مازندران با حضور خانواده‌ شهداء و گروه‌های مختلف مردمی و نیز تشکل‌های اجتماعی و فعالان رسانه‌ای استان مازندران برگزار شد اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی ایران محصول سیاست حقوق بشری آمریکا هستند. 

وی تصریح کرد: آمریکا از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل خوی تجاوز و زیادت‌طلبی با این انقلاب و مردم مسلمان و انقلابی کشورمان مشکل جدی  داشت که همه چالش‌ها به حوزه تعارض ذاتی نظام غربی با ذات اسلام برمی‌گردد.

این فعال رسانه‌ای در ادامه خاطرنشان کرد: از روزهای آغازین انقلاب اسلامی ایران خصومت سیاست مداران امریکا با ملت ایران تداوم یافت، و تاکنون جز توطئه و جنایت و بدعهدی نسبت به مردم ایران از آمریکا چیزی دیده نشدند. 

امام زاده ادامه داد: آمریکا در اقصی نقاط جهان به دنبال تامین منافع خویش است و برای این دغدغه از هیچ جنایاتی فروگذار نکرده و نمی‌کند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر آمریکا در 151 کشور جهان دارای پایگاه نظامی است، در 48 کشور جهان دارای زندان است و در بسیاری از کشورهای هم پیمان خویش زندان‌های مخفی برای رسیدن به اهداف خویش ایجاد کرده که در برخی از این کشورها حتی سران آنها از وجود چنین زندان‌هایی خبر ندارند. 

وی با اعلام اینکه با بررسی ریشه‌ای اقدامات آمریکا برعلیه بشریت به اقدامات چندش آوری می‎رسیم که در آن قتل، کشتار، کودک کشی به وفور دیده می‎شود.

این فعال رسانه‌ای استان مازندران یادآور شد: با بررسی جنایت آمریکا در ویتنام هنوز آثار سوء جنایات این کشور وجود دارد، 670 هزار کودک ویتنام به دلیل مواد سمی که نیروهای این کشور برعلیه مردم استفاده می‎کردند داری مشکلات جسمی حرکتی هستند. 

امامزاده گفت: سازمان ملل به دلیل دست نشانده بودن و احاطه‌ای که این کشور به این سازمان دارد به راحتی از کنار جنایات آمریکا می‎گذرد. 

وی در ادامه با ابعاد دیگر از جنایات آمریکا در ژاپن نیز اشاره کرد و یادآور شد: 6 روز قبل از حمله اتمی آمریکا به ژاپن رئیس جمهور این کشور اعلام صلح کرده بود و خودش را تسلیم این کشور کرد ولی آمریکا به دلیل اینکه منافع خویش را در این کشور در خطر می‌دید اقدام به بمباران هسته‌ای این کشور کرد. 

این فعال رسانه‌ای استان مازندران یادآور شد: در کشور ما جنایات‌های بی شماری علیه مردم ایران انجام شد با وجود این جنایات برخی‌ها فکر می‌‎کنند که می‎توانیم با شیطان بزرگ در کنار هم قرار گیریم. 

وی در ادامه تاکید کرد: امکان پیوند شیطان و طرفداران دین خدا وجود ندارد، شیطان به دلیل عدم اطاعت از خداوند از دستگاه الهی ترد شد، آمریکا شیطان ترد شده است، شیطان قسم خورد که دشمن انسان است، آمریکا به تعبیر امام خمینی(ره) شیطان بزرگ است، قرار گرفتن شیطان و انسان خداپرست در کنار هم در هیچ قاموسی ثبت و درج نشد. 

امامزاده با اعلام اینکه برخی افراد فکر می‏کنند که با کنار آمدن با آمریکا می‏توانیم از ظرفیت این کشور برای تامین منافع خویش استفاده کنیم، گفت: آیا شیطانی که قسم خورد انسان را نابود کند حاضر می‎شود که انسان از ظرفیتش برای اهداف متعالی که خداوند تعین کرده است استفاده کند. 

وی تاکید کرد: برای معرفی چهره واقعی شیطان بزرگ آمریکا باید به صورت جدی چهره پلید سران این کشور به خوبی برای مردم به ویژه نسل جوان معرفی شود. 

مدیرکل سابق کتابخانه‌های عمومی مازندران در ادامه به ساقط کردن هواپیمایی مسافربری کشور ما توسط ناو آمریکایی گفت: 290 نفر در این اقدام ددمنشانه آمریکا جان‌شان را از دست دادند، سران آمریکا به جای عذر خواهی به فرمانده این ناو نشان شجاعت داده و همچنان تحت حمایت آمریکا قرار دارد. 

وی با اعلام اینکه رهبر انقلاب اسلامی بیان فرمودند سران این کشورها با وجود اقدامات شیطانی که انجام دادند در تولید محتوا به صورت تهاجمی با کشورها برخورد می‎کنند،آمریکایی‌ها با ما به صورت طلبکارانه برخورد می‎کنند و اگر امتیازاتی در این راه به دست آورند ناشی از برخورد اکتیو سران این کشورها است. 

امامزاده در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکا به دلیل سیاست خصمانه عضو هیچ کنوانسیون حقوق بشری سازمان ملل نیست، ادعا دارند که منشور فرهنگ ما باید دست مایه کنوانسیون جهان باشد. 

وی اضافه کرد: در هفته قوه قضایه بحث حقوق بشر آمریکایی مطرح شد تا قوه قضائیه به صورت جدی اقدامات و جنایاتی را که آمریکا برعلیه کشور ما انجام می‎دهد را با قوت و قدرت بیشتری مطالبه کند و در دادگاه‌های بین‌المللی جنایاتی که این کشور برعلیه مردم ایران را انجام داد به خوبی پیگیری کند.

این فعال رسانه‌ای در پایان گفت: باید هفته تبیین حقوق بشری آمریکا به صورت مطالبه جهانی مطرح شود به این دلیل که جنایات این کشور در همه اقصی نقاط جهان پراکنده است.

منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : آمریکا 6 روز پس از قبول آتش‌بس به ژاپن حمله اتمی کرد/ ساقط کردن هواپیمایی ایران نتیجه حقوق بشر آمریکایی است

آمریکا 6 روز پس از قبول آتش‌بس به ژاپن حمله اتمی کرد/ ساقط کردن هواپیمایی ایران نتیجه حقوق بشر آمریکایی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS