امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:27:25
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29939

تاریخ انتشار : 11/04/1395 - 16:52

در راهپیمایی روز قدس مردم جویبار چه گفتند؟

مردم روزه‌دار شهرستان جویبار در اولین دقایق آغاز رسمی راهپیمایی روز قدس به‌صورت خودجوش به سمت مسیر از پیش اعلام‌شده حرکت کردند...

در راهپیمایی روز قدس مردم جویبار چه گفتند؟

به گزارش  خبرنگار جویباران، مردم روزه‌دار شهرستان جویبار در اولین دقایق آغاز رسمی راهپیمایی روز قدس به‌صورت خودجوش به سمت مسیر از پیش اعلام‌شده حرکت کردند.  خیل عظیم جمعیت یکپارچه با فریاد همیشگی مرگ بر آمریکا و اسراییل خواستار نابودی صهیونیسم بین‌الملل شده و از جنایات رژیم اشغالگر اعلام انزجار کردند.

راهپیمایان با در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی در محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی، شعارهای "اسراییل نابود است، فلسطین پیروز است"، "رژیم اشغالگر فلسطین، باید شود محو ز روی زمین" و "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" سر دادند.

خبرنگار جویباران در این راهپیمایی با برخی از شهروندان جویباری به گفت‌وگو پرداخت که در ادامه می‌خوانید:

محمد آقاپور جوان 21 ساله جویباری حاضر در راهپیمایی به خبرنگار ما گفت: روز قدس روز تحقق آرمان‌ها امام راحل است و پیام امام و شهدا مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی جهان اسلام را بیدار خواهد کرد محقق شده است.

علیرضا دانشجوی سال سوم معماری است که با دوستان خود در این راهپیمایی شرکت کرده است، او علت حضور خود را در این تجمع بزرگ روز قدس این‌گونه توصیف کرد روز قدس فقط روز فلسطين نيست، روز همه مسلمانان جهان است و روزی است که بايد پرچم جمهورى اسلامى در سراسر کشورها برافراشته شود.

سید رحمت عنایتی با اشاره به اینکه روز قدس را روز بیداری برای امت اسلامی است افزود: مردم شهرستان جویبار در بطن انقلاب بوده و هر زمان که لازم شده درصحنه‌ها حضورداشته‌اند.

کشاورز اهل روستای میانده جویبار هم گفت: ما به همراه هم روستائیان خود در قالب کاروان برای شرکت در راهپیمایی به جویبار آمدیم تا به مردم فلسطین بگوییم آن‌ها هیچ‌وقت تنها نیستند.

تیمور فرجی نیز در مصاحبه خود با جویباران افزود: با توجه به این‌که فلسطین در خط مقدم مبارزه به صهیونیسم قرارگرفته است فلسطین نماد مقاومت مسلمانان است به همین جهت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است.
وی دشمن اصلی مسلمانان را اسرائیل عنوان کرد و گفت: با شعارهای کوبنده مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا حمایت قاطعانه خود را از مردم فلسطین به دنیا اعلام خواهیم کرد.

 

دیدگاه شما در مورد : در راهپیمایی روز قدس مردم جویبار چه گفتند؟

در راهپیمایی روز قدس مردم جویبار چه گفتند؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS