امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 15:39:51
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 29902

تاریخ انتشار : 07/04/1395 - 10:48

نگرانی مردم در آستانه بازی ایران و قطر

به گزارش جویباران، خروج کی روش از کشور حاصل لغو دو اردوی تیم ملی بود. کارلوس تاکید داشت که فقط او نباید دلش برای تیم ملی ایران بسوزد و در نهایت اعلام کرد، او هم مثل دیگران، نسبت به تیم ملی بی خیال خواهد بود. کی روشدر سال های حضور در تیم ملی، برای برگزاری اردوها و گرفتن امکانات جنگید اما سرانجام، روز 31 خرداد دست از این جنگ کشید: «من هم دیگر بی تفاوت خواهم شد.»

کی روش اردوها را لغو کرد و روز جمعه، به لیسبون رفت چراکه دیگر در تهران کاری نداشت. البته فدراسیون فوتبال می توانست طبق قرارداد این مربی را حفظ کند اما کی روش از مرخصی سالیانه اش استفاده کرد و رفت. تاج هم در این شرایط ترجیح می داد زیاد پر و پای سرمربی تیم ملی نپیچدکی روش پیش از ترک ایران، نامه را تنظیم و برای مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال فرستاد.

در این نامه کی روش برای او نوشته بود: «با توجه به اینکه فوتبال ایران خواهان آن است که تیم ملی تنها در تاریخ های فیفا دی اردوی خود را تشکیل دهد و بازی کند، ما هم 4 روز پیش از بازی با قطر اردوی خود را جهت برگزاری این مسابقه حساس و سپس دیدار با چین آغاز می کنیم.» این نامه به دست مهدی تاج رسید و نگرانی رئیس فدراسیون را دو چندان کرد.

گویا تاج به کی روش پیشنهاد داده که در آستانه بازی با قطر لیگ برتر را زودتر از موعود تعطیل کنند تا تیم ملی بتواند حتی عازم یک اردوی خارجی شود.

ولی کارلوس به دلیل اتفاقات اخیر، با این اردو هم مخالفت کرده و می گوید: «مرگ یک بار و شیون یک بار.» کی روش می گوید سال هاست که تیم ملی برای برگزاری اردوها و بازی هایش با مشکل روبروست و در این بین، او بوده که اول صف ایستاده و به خاطر همین برنامه ها جنگیده است.

 کی روش در جلسه ای که یک ماه قبل با مهدی تاج داشت، رو به رئیس گفت اگر شرایط مثل گذشته باشد، کوچکترین تمایلی به ماندن در تیم ملی ندارد. تاج هم اعلام کرد نهایت همکاری با تیم ملی صورت خواهد گرفت ولی در همین ابتدای کار، چنین اتفاقی افتاد و دو اردوی ایران لغو شد تا کی روش هم تغییر رویه دهد.

 
منبع : خبرورزشی
دیدگاه شما در مورد : نگرانی مردم در آستانه بازی ایران و قطر

نگرانی مردم در آستانه بازی ایران و قطر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS