امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:28:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29681

تاریخ انتشار : 26/03/1395 - 12:49

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات مازندران درهمایش 24خرداد جویبار:

مردم دولت‌ها را قضاوت می‌کنند/ عده‌ای در هیاهوی انتخاباتی و رسانه‌ای مدام دولت را تخریب می‌کنند

همایش 24 خرداد با حضور مدیرکل امور سیاسی و انتخابات مازندران ، مشاور عالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئولین و حامیان دولت تدبیر وامید شهرستان جویبار برگزار شد.

مردم دولت‌ها را قضاوت می‌کنند/ عده‌ای در هیاهوی انتخاباتی و رسانه‌ای مدام دولت را تخریب می‌کنند

به گزارش جویباران، مهرداد ابراهیمی مدیرکل امور سیاسی و انتخابات مازندران شامگاه سه‌شنبه در همایش 24 خرداد جویبار، به قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی آمریکا اشاره کرد و گفت: قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد با دلاورمردی‌های کشتی‌گیران جویباری محقق شد، لذا این قهرمانی را به مردم فهیم جویبار تبریک می‌گویم.

وی افزود: این نشان از پتانسیل و تلاش مردم جویبار است که در همهٔ عرصه‌ها حضور پررنگ دارند و می‌توانند منابع و استعدادهای بالقوه را به بالفعل برسانند.

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری بابیان این‌که دولت موظف به ارائه خدمت به مردم است، اظهار کرد: ما موظفیم تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم همان‌طوری که در قضیهٔ هسته‌ای با نشستن بر میز مذاکره با قدرت‌های جهانی این امر محقق شد و تهدیدات گذشته را اکنون به نرمش قهرمانانه تبدیل کردیم و تعامل و سازش را که حاصل آن بازگشایی تجارت و دادوستد با دنیا است را در پیش گرفتیم.

ابراهیمی با اشاره به عملکرد سه‌ساله دولت تدبیروامید گفت: در این مدت تورم 45 درصدی را به 12 درصد رساندیم و 10 درصد از سود بانکی را کاهش داده و از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در بازار جلوگیری کردیم.

وی ادامه داد: برنامه دولت ایجاد آرامش سیاسی و اقتصادی برای مردم و کشور است که باوجود شرایط سخت و خرابی‌های زیاد ولی تاکنون دولت موفق عمل کرده است.

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استان به مسائل نگران‌کننده و چشمگیر طلاق، بیکاری و ناهنجاری اجتماعی اشاره و عنوان کرد: این معضلات برای یک سال و دو سال نیست و یک‌شبه به وجود نیامد، اما دولت با تمام توان در حال رسیدگی و کاهش این مسائل است و باید در این راه همراه و کمک‌کار دولت بود.

ابراهیمی با بیان اینکه باید در جامعه آرامش، ثبات و اعتماد وجود داشته باشد، اظهار کرد: باید جلوی آفت تحلیل ناقص، مقایسه ناصواب و تقدم منافع شخصی بر منافع عمومی گرفته شود.

وی گفت: باید اعتقاد دینی را در مردم افزایش داد و اعتماد مردم نسبت به مسئولین را به حد مطلوب برسانیم و شکاف بین نسلی را با حفظ وحدت کاهش دهیم و نشاط و امید را در جامعه حاکم کنیم.

ابراهیمی با بیان اینکه عده‌ای خدمات دولت تدبیروامید را زیر سؤال می‌برند، گفت: عده‌ای در هیاهوی انتخاباتی و رسانه‌ای مدام دولت را تخریب می‌کنند و می‌خواهند مردم را نسبت به دولت بدبین و بی‌اعتماد کنند، درصورتیکه در دولت‌های گذشته به‌واسطه اختلاس‌های میلیاردی، گم‌شدن دکل‌های نفتی و قاچاق بی‌اعتمادی زیادی از طرف مردم نسبت به مسئولین ایجاد شده چه‌بسا به‌صرف شعار عدالت نمی‌توان امید و اعتماد را در دل مردم کاشت، چون دولتی که مدعی عدالت بود اکنون اکثر معاونین و زیردستان به دلیل اختلاس و مسائل مالی در زندان به‌سر می‌برند که این با عدالت سازگار نیست.

وی در پایان با اشاره به اینکه عده‌ای نمی‌خواهند دولت تدبیروامید تجدید شود، گفت: عده‌ای دست به هر کار می‌زنند که دولت روحانی تجدید خدمت پیدا نکند و با زیر سؤال بردن دستاوردهای بزرگ این دولت که عرصهٔ دیپلماسی و برجام است، در پی تخریب هستند اما با هوشیاری و آگاهی مردم این جریانات راه به‌جایی نخواهند برد و معیار انتخاب قضاوت مردم است که خود را در روز انتخابات 96 همانند انتخابات مجلس 94 نشان خواهد داد.

منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : مردم دولت‌ها را قضاوت می‌کنند/ عده‌ای در هیاهوی انتخاباتی و رسانه‌ای مدام دولت را تخریب می‌کنند

مردم دولت‌ها را قضاوت می‌کنند/ عده‌ای در هیاهوی انتخاباتی و رسانه‌ای مدام دولت را تخریب می‌کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS