امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 03:46:41
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29648

تاریخ انتشار : 24/03/1395 - 22:57

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استان مازندران در جلسه شورای اداری جویبار:

بخش عظیمی از ملت اعتماد خود را نسبت به مسئولین از دست دادند/ عده ای می خواهند دولت را زمین بزنند

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استان مازندران تصریح کرد: طبق نظرسنجی که معاونت اجتماعی وزارت کشور انجام داده نشان می دهد بخش عظیمی از ملت اعتماد خود را نسبت به مسئولین از دست داده اند.

بخش عظیمی از ملت اعتماد خود را نسبت به مسئولین از دست دادند/ عده ای می خواهند دولت را زمین بزنند

به گزارش خبرنگار جویباران، مهرداد ابراهیمی مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استان در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با بیان این که دولت به دنبال حاشیه و حاشیه سازی نیست گفت: دولت مشغول کار خود است و به دنبال ایجاد حاشیه نیست و زیرا با ایجاد حاشیه باید پاسخ گوی بسیاری مسائل باشد.

وی با اشاره به این که باید در جامعه آرامش، ثبات و اعتماد وجود داشته باشد اظهار کرد: در جامعه باید جلوی آفت تحلیل ناقص، مقایسه ناصواب و تقدم منافع شخصی بر منافع عمومی گرفته شود.

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استان به منتقدان دولت اشاره و عنوان کرد: عده ای در داخل همسو با بیگانگان تلاش می کنند دولت را زمین بزنند، مگر دولت جدای از ملت و حکومت است!

ابراهیمی با بیان این که دولت به دنبال ایجاد اعتماداست، تصریح کرد: طبق نظرسنجی که معاونت اجتماعی وزارت کشور انجام داده نشان می دهد بخش عظیمی از ملت اعتماد خود را نسبت به مسئولین از دست داده اند فلذا ما به دنبال ایجاد اعتماد بین مسئولین و مردم هستیم.

وی افزود: در جامعه باید امید و نشاط حاکم شود زیرا فرد شاد و امیدوار می تواند کار خوب به جامعه تحویل دهد.

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استان با اشاره به این که باید از تحولات دنیا را  به نفع خودمان بهره ببریم، گفت: همان طور که زمانی ما تحریم بودیم و کشورها کالاها و مواد را با هزار پیچ و خم به ما تحویل می دادند اکنون ما باید از فرصت پسابرجام و پسا تحریم استفاده بهینه کنیم. 

هرگز برق کارخانه ای در شهرستان قطع نخواهد شد/ پیگیر مشکلات آب شرب شهرستان هستیم

رجبعلی وهابی فرماندار شهرستان جویبار در این جلسه با بیان این که 24 خرداد سالروز انتخاب دولت تدبیر امید است گفت: گفتمان دولت تدبیر، گفتمان عدالت است و همه باید در پیشبرد اهداف دولت و نظام همکاری و همدلی داشته باشیم.

وی به اجرایی کردن طرح های اقتصادی در روستاها اشاره و تصریح کرد: به صورت جدی پیگیر این طرح در روستاهای شهرستان هستیم تا بتوانیم منویات مقام معظم رهبری در بحث اقتصادمقاومتی را تحقق بخشیم.

فرماندار جویبار مهمترین دغدغه دستگاه اجرایی شهرستان را آب شرب دانست و افزود: مقرر شده بود دو حلقه چاه عمیق در جویبار و شهرستان کیاکلا برای تآمین آب شرب شهرستان جویبار حفر شود که متآسفانه این امر محقق نشد ولی پیگیری ما برای رفع مشکل آب هم چنان ادامه دارد و در هفته آینده جلساتی را با منتخبان مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در این زمینه خواهیم داشت.

وهابی به برخی شایعات درمورد قطعی برق و گاز برخی کارخانجات صنعتی در شهرستان اشاره و عنوان کرد: به هیچ وجه کارخانجات تولیدی به دلیل بدهکاری در بحث انرژی قطع نخواهد شد و ادارات مربوطه نیز باید با راهکار خوب و عملی مطالبات خود را وصول کنند.

وی از سپاه ناحیه جویبار در اجرای شایسته مراسم سالروزارتحال امام(ره) تشکر و قدردانی کرد و گفت: با تدبیر و برنامه ریزی سپاه جویبار بالغ بر 670 نفر در مراسم تجدید پیمان با بنیانگذار جمهوری اسلامی شرکت کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

فرماندار جویبار با بیان این که مدیران و مسئولان شهری به طور منظم مورد نظارت قرار خواهند گرفت افزود: از این پس ساعت ورود و خروج تا مرخصی و غیبت مسئولین رصد می شود و در صورت بروز تخلفی با آنها برخورد خواهد شد فلذا باید تمام توان خود را در جهت نیل به اهداف انقلاب و حل مشکلات مردم شهرستان قرار دهیم. 

رهبری فصل الخطاب تمام مسائل است

حجت الاسلام محمدتقی نادعلیزاده امام جمعه جویبار دراین جلسه با بیان این که نباید بین ملت و دولت اختلافی باشد گفت: از تأکیدات مستمر مقام معظم رهبری همدلی و هم زبانی دولت و ملت است فلذا همه باید مطیع امر رهبری باشیم.

وی افزود: دولت نیز نباید بدون مشورت گرفتن از رهبری کاری را انجام دهد.

امام جمعه جویبار در پایان از مسئولین خواست تا در انجام خدمت به خلق خدا در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاهی نکنند و همیشه با مدیریت جهادی پرچمدار نظام و انقلاب اسلامی باشند.  

دیدگاه شما در مورد : بخش عظیمی از ملت اعتماد خود را نسبت به مسئولین از دست دادند/ عده ای می خواهند دولت را زمین بزنند

بخش عظیمی از ملت اعتماد خود را نسبت به مسئولین از دست دادند/ عده ای می خواهند دولت را زمین بزنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS