امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 03:08:49
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29573

تاریخ انتشار : 20/03/1395 - 11:13

سرپرست اداره تبیلغات اسلامی جویبارعنوان کرد

اعزام روحانی به تمام مساجد شهرستان جویبار/ استقبال بی نظیر مردم از مراسم جزء خوانی قرآن در شهرستان

سرپرست اداره تبیلغات اسلامی جویبار تصریح کرد: در ماه رمضان هفتاد روحانی به مساجد شهر و روستا اعزام شدند که به حمدالله از لحاظ روحانی مساجد شهرستان کمبودی ندارند.

اعزام روحانی به تمام مساجد شهرستان جویبار/ استقبال بی نظیر مردم از مراسم جزء خوانی قرآن در شهرستان

 حجت الاسلام قنبرعلی بهرامی سرپرست اداره تبیلغات اسلامی جویبار در گفتگو با خبرنگار جویباران با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان ماه برکت، رحمت، مغفرت و ماهی که لحظه لحظه آن با معنویت مأنوس شده است لذا باید قدر این روزها را به خوبی دانست.

وی با بیان این که تمام مساجد شهرستان دارای روحانی می باشند تصریح کرد: در ماه رمضان هفتاد روحانی به مساجد شهر و روستا اعزام شدند که به حمدالله از لحاظ روحانی مساجد شهرستان کمبودی ندارند.

سرپرست اداره تبیلغات اسلامی جویبار عنوان کرد: تمام روحانی های مساجد شهرستان، بومی هستند و امسال حتی از طلبه های حوزه علمیه شهرستان نیز استفاده کردیم که بازخورد مثبتی همراه داشت.

بهرامی از برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن در سطح شهرستان خبر داد و گفت:  بیش از ده مسجد و هیئت مذهبی مراسم جزء خوانی را در سطح شهرستان برگزار می کنند که با استقبال چشمگیری مواجه شده است.

وی همچنین به برنامه سی شب، سی محفل انس با قرآن اشاره و تصریح کرد: به صورت جدی پیگیر اجرای برنامه سی شب، سی محفل انس با قرآن در شهرستان هستیم تا بتوانیم معنویت این روز و شب ها را دوچندان کنیم.

 سرپرست اداره تبیلغات اسلامی جویبار با بیان این که در تابستان برنامه های فرهنگی بسیاری برای رده های سنی مختلف قرار است اجرا شود گفت: چندین سال است گروه تبلیغی رهروان شهدا، که متشکل از جوانان مومن و متخصص است برنامه های اوقات فراغت شهرستان را در حوزه های مختلف هنری، فرهنگی و دینی در جویبار برگزار می کند فلذا امسال نیز از حضور آنان بهره مند خواهیم شد.

 

دیدگاه شما در مورد : اعزام روحانی به تمام مساجد شهرستان جویبار/ استقبال بی نظیر مردم از مراسم جزء خوانی قرآن در شهرستان

اعزام روحانی به تمام مساجد شهرستان جویبار/ استقبال بی نظیر مردم از مراسم جزء خوانی قرآن در شهرستان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS