امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 17:31:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29531

تاریخ انتشار : 18/03/1395 - 10:21

انتقاد امام جمعه جویبار از برگزاری برخی جشن ها:

جشن ها ومراسم های مناسبتی را نباید به هر قیمتی برگزار کرد

امام جمعه شهرستان جویبار با مهم خواندن برگزاری مراسمات و جشن های مناسبتی تأکید کرد: جشن ها ومراسم های مناسبتی را به هر قیمتی نباید برگزار کرد و حتی از برگزاری موارد مشکوک هم باید اجتناب کرد.

جشن ها ومراسم های مناسبتی را نباید به هر قیمتی برگزار کرد

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت الاسلام محمدتقی نادعلی زاده امام جمعه شهرستان جویبار در جلسه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد با بیان این که امروز مسئله فرهنگ و پرکردن اوغات فراغت جوانان ونوجوانان یکی از دغدغه های اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت:کانون های فرهنگی هنری مساجد در این عرصه باید پیش قدم باشند.

وی اظهار داشت: کانون ها  با اجرای برنامه های فرهنگی وهنری در سطح شهر و روستا می توانند اوغات فراغت نوجوانان وحتی افراد بزرگسال را در تابستان پرکنند و برنامه ریزی لازم را دراین جهت داشته باشند.

امام جمعه جویبار با بیان این که بزرگترین هنر ما جذب نوجوانان وجوانان به مساجد است افزود: مسئولین مربوطه و مدیران کانون با ارتباط و همکاری متقابل و برنامه ریزی درست و مطلوب ازجمله اجرای روخوانی و تفسیر قران کریم، خطاطی، مسابقات هنری، اردوها واز این قبیل می توان برای ایام تعطیلات و اوغات فراغت جوانان ونوجوانان برنامه ریزی کرد و زمینه سازی و ترغیب حضور آنها در مساجد شد.

نادعلی زاده با مهم خواندن برگزاری مراسمات و جشن های مناسبتی تأکید کرد: جشن ها ومراسم های مناسبتی را به هر قیمتی نباید برگزار کرد و حتی از برگزاری موارد مشکوک هم باید اجتناب و جلوگیری کرد.

وی در آخر با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی با خون شهدا آبیاری شده وقد علم کرده، اکنون هم با خون جوانان مومن وانقلابی در حال رشد ونمو است افزود:باید در برگزاری جشن ها و مراسمات حرمت شهید وخانواده ی شهید نگه داشته شود چه بسا که دشمن در اتاق فکرخود دنبال همین موضوع است که با تهاجم فرهنگی دل جوان ها و مردم مارا به این آهنگ ها آغشته وهمراه کند و با عادی سازی این موارد در نظام ارزشی و معنوی ما دگرگونی و بی هویتی اسلامی ایجاد کند.

دیدگاه شما در مورد : جشن ها ومراسم های مناسبتی را نباید به هر قیمتی برگزار کرد

جشن ها ومراسم های مناسبتی را نباید به هر قیمتی برگزار کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS