امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:27:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2949

تاریخ انتشار : 25/11/1392 - 16:05

رضا یزدانی عنوان کرد:

در مسابقات انتخابی تیم ملی به رفیق و نارفیق رحم نمی‌کنم

من در ایران رقیب زیاد دارم و حامد طالبی زرین کمر نیز به عنوان یک دوست و رقیب می‌تواند یکی از آنها باشد. با این حال من در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد حاضرم با او سرشاخ شوم و در آنجا هر حریفی که...

در مسابقات انتخابی تیم ملی به رفیق و نارفیق رحم نمی‌کنم

به گزارش جویباران، به نقل از تسنیم، دارنده مدال طلای مسابقات جهانی بوداپست گفت: در مسابقات انتخابی تیم ملی به رفیق و نارفیق رحم نمی‌کنم و تنها برای دستیابی به مقام نخست به میدان می‌روم.

رضا یزدانی اظهار داشت: در 2، 3 اردوی گذشته با جدیت تمام کارم را دنبال می‌کنم و در حال حاضر شرایط ایده‌آلی دارم. البته باید با پشتکار بیشتر برای جام جهانی کشتی آزاد آماده شوم و با آمادگی کامل در این مسابقات حضور یابم.

وی با ابراز خرسندی از قهرمانی نماینده ایران در وزن 97 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام تختی اظهار داشت: به اعتقاد من برگزارکنندگان مسابقات جام تختی به خوبی از پس این کار بر آمدند و این جام در شان نام تختی برگزار شد.

دارنده 2 مدال طلای جهان در واکنش به این موضوع که اکنون شاگردش در تیم خونه به خونه رقیب اصلی او تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: من در ایران رقیب زیاد دارم و حامد طالبی زرین کمر نیز به عنوان یک دوست و رقیب می‌تواند یکی از آنها باشد. با این حال من در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد حاضرم با او سرشاخ شوم و در آنجا هر حریفی که باشد من با او پیکار خواهم کرد. در مسابقات انتخای دیگر رفیق و نارفیق ندارد و باید همه آنها را شکست دهم تا به مقام قهرمانی دست یابم.

یزدانی با اشاره به اوزان جدید کشتی آزاد عنوان کرد: اوزان جدید در وزن پایین به سود ما بوده اما در وزن من چندان تفاوتی ندارد و تنها یک کیلو نسبت به گذشته بیشتر شده است که برای من بی‌تاثیر است.

وی در ارتباط با شکایت باشگاه خونه به خونه پیرامون تبانی در لیگ کشتی نیز گفت: سرپرست و مدیرعامل خونه به خونه بابل در این ارتباط پیگیر هستند. تنها امور فنی به من مربوط است و باقی مسائل به آنها ربط دارد.

 

دیدگاه شما در مورد : در مسابقات انتخابی تیم ملی به رفیق و نارفیق رحم نمی‌کنم

در مسابقات انتخابی تیم ملی به رفیق و نارفیق رحم نمی‌کنم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS