امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 13:24:22
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 29388

تاریخ انتشار : 09/03/1395 - 00:10

فرمانده سپاه جویبار:

دوری از مساجد علت بسیاری از انحرافات اجتماعی جوانان است

فرمانده سپاه شهرستان جویبار در همایش ائمه جماعات و هیئت امناء مساجد و فرماندهان پایگاه مقاومت محلات شهرستان گفت: مسجد به عنوان اولین پایگاه فرهنگی، یک جایگاه بی بدیلی را از زمان پیامبر تا به امروز در میان ملت های مسلمان داشته است فلذا راهبرد دشمن از قدیم الایام تا به حال کم اهمیت جلوه دادن مسجد است.

دوری از مساجد علت بسیاری از انحرافات اجتماعی جوانان است

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه شهرستان جویبار در همایش ائمه جماعات و هیئت امناء مساجد و فرماندهان پایگاه مقاومت محلات شهرستان گفت: مسجد به عنوان اولین پایگاه فرهنگی، یک جایگاه بی بدیلی را از زمان پیامبر تا به امروز در میان ملت های مسلمان داشته است فلذا راهبرد دشمن از قدیم الایام تا به حال کم اهمیت جلوه دادن مسجد است.

وی به توجه ویژه به مسجد پس از انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: یکی از اقدامات برجسته پس از انقلاب اسلامی توجه ویژه به مساجد و اهمیت دادن به مسجد به عنوان پایگاه فرهنگی و معنوی مسلمانان بود.

سرهنگ نادعلی با بیان اینکه متأسفانه در چندسال اخیر مساجد مورد بی مهری قرار گرفته است خاطرنشان شد: امروز کسانی که ادعای مذهبی بودن دارند حتی جرأت پخش اذان از منابر را ندارد.

فرمانده سپاه جویبار مسجد را پایگاه سیاسی، اجتماعی، مذهبی و معنوی دانست و گفت: متأسفانه امروز جوانان به جای این که در مساجد حضور داشته باشند در خارج از آن در تیررس دشمنان قرار دارند.

سرهنگ نادعلی با اشاره به اهمیت طرح شجره طیبه صالحین تصریح کرد: تعالی معنوی جوانان در عرصه های معرفت دینی، تربیت اسلامی، بصیرت سیاسی و مهارت تشکیلاتی از اولویت های شجره طیبه صالحین می باشد.

وی افزود: باید از توانایی و انرژی جوان در عرصه مختلف به شکل درستی استفاده کنیم تا دچار سردگمی و انحرافات اجتماعی نشوند.

فرمانده سپاه شهرستان جویبار مسجد را پایگاه ابلاغ پیام اسلام معرفی کردو گفت: امامان جماعات به عنوان نماد وحدت و همدلی  باهمکاری فرماندهان پایگاه باید زمینه حضور بیشتر و پررنگ تر جوانان را در مساجد فراهم آورند. 

دیدگاه شما در مورد : دوری از مساجد علت بسیاری از انحرافات اجتماعی جوانان است

دوری از مساجد علت بسیاری از انحرافات اجتماعی جوانان است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS