امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:21:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29324

تاریخ انتشار : 05/03/1395 - 11:31

مدیریت جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار خبر داد

آغاز طرح سالم سازی ساحل چپکرود و لاریم

مدیریت جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار از آمادگی شهرستان برای اجرای طرح‌های سالم‌سازی دریا از ماه جاری خبر داد.

 آغاز طرح سالم سازی ساحل چپکرود و لاریم

به گزارش خبرنگار جویباران، محمد احمدیان مدیریت جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار از آمادگی این شهرستان برای اجرای طرح‌های سالم‌سازی دریا از ماه جاری خبر داد و افزود: فصل گرما کم‌کم از راه می‌رسد و تعطیلات تابستانه نیز نزدیک می‌شود و در پی آن هم خیل عظیم مسافران و گردشگران برای گذراندن این ایام خود را به مازندران رسانده تا از جاذبه‌های گردشگری آن لذت ببرند.

وی یکی از این جاذبه‌های بسیار پرطرفدار را سواحل دل‌پذیر دریای مازندران دانست و گفت: سواحل استان مسافران و گردشگران زیادی را به‌سوی خود می‌کشد اما آنچه که در این بین همواره جزو دغدغه مهم شناخته می‌شود بحث شنا و غریق است که برای برون‌رفت از این معضل راهکارها و برنامه‌های متعددی تدبیر شد.

 مدیرجمعیت هلال احمرشهرستان به برنامه و فعالیت های حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمرجویبار اشاره و تصریح کرد: تجهیز پایگاه های امداد و نجات ساحلی  به امکانات رفاهی جهت رفاه حال امدادگران و نجاتگران ، اجرای طرح امداد و نجات ساحلی با حضور امدادگران آموزش دیده که از تاریخ  01/03/95 الی 10/07/95 جهت پوشش 2 طرح ثابت و موقت ساحل چپکرود و لاریم با استقرار در7 نقطه خارج از طرح دریا با حضور 3 اکیپ امدادی و با تجهیزات پیشرفته امدادی از جمله: یک خودروی نجات 2 دستگاه آمبولانس و 3 دستگاه موتور برای ارایه خدمات لازم به مسافرین عزیز را خواهند داشت.

احمدیان  با بیان اینکه امسال مدیریت نجات غریق به هلال احمر واگذار شده است گفت: هلال احمر باید نقش خود را در سواحل نسبت به گذشته بیشتر ایفا کند.

وی  به اجرای طرح های دریا در ماه مبارک رمضان اشاره و عنوان کرد: باید طرح ها به گونه ای باشد که به فرهنگ و امور دینی مردم بومی صدمه نزند و شئون فرهنگی و دینی رعایت شود.

مدیرجمعیت هلال احمرشهرستان هدف اصلی بهینه سازی طرح های سالم سازی دریا در شمال را  تکریم گردشگران و مسافران به استان های شمالی کشور و جلوگیری از غرق شدن هموطنان برای شنا در آب های ساحلی برشمردند.

دیدگاه شما در مورد : آغاز طرح سالم سازی ساحل چپکرود و لاریم

 آغاز طرح سالم سازی ساحل چپکرود و لاریم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS