امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 07:56:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 29314

تاریخ انتشار : 04/03/1395 - 12:50

به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)؛

خلعت سربازان گمنام امام زمان(عج) افتخاری بزرگ بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات

خلعت سربازان گمنام امام زمان (عج)، افتخار بزرگی است که بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات پوشانده شده است.

 خلعت سربازان گمنام امام زمان(عج) افتخاری بزرگ بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات

به گزارشجویباران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) در پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات یادداشتی منتشر شده است. در این یادداشت آمده است: "خلعت سربازان گمنام امام زمان (عج)، افتخار بزرگی است که بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات پوشانده شده تا در جریان آن در تمامی عرصه‌ها نه تنها نام و نشانی نجویند که بنا به ضرورت موجود حتی در خانه و کاشانه خویش هم گمنام باشند.
 
از صبح اولین روزی که مدال افتخارآمیز «سرباز گمنام امام زمان (عج)» در کلام دلنشین و الهی امام راحل (ره) بر سنیه کارکنان خدوم و فداکار وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران نقش بست، گویی از تمام خدمات پنهان و آشکاری که تا قبل از تشکیل این وزارت خانه در نهادهای مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی صورت گرفته بود، قدردانی شد.
 
سربازان گمنام امام زمان (عج) به اعتبار کلام امیر سخن حضرت علی‌بن‌ابیطالب (ع) مصداق بارز مجهولون فی الارض و معروفون فی السماء می‌باشند که در عرصه‌های گوناگون و صحنه‌های مختلف از صبح اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی چشم در چشم و سینه به سینه‌ دشمنان داخلی و خارجی در مبارزه‌ای شبانه روزی به نبرد پنهان مشغول شدند و در این مسیر به شوق وصال فرمانده خویش سر از پا نشناختند.
 
نبردی که در یک سوی آن جهانخواران زورگو و بی‌منطق و صاحب فناوری‌های گسترده روز قرار داشتند و در دگر سوی آن گمنامانی که با تکیه بر باورهای عمیق اعتقادی به ولایت رهبری همراه با اعتماد به نفس مثال‌زدنی مشغول کارزار شدند.
 
خلعت سربازان گمنام امام زمان (عج)، افتخار بزرگی است که بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات پوشانده شده تا در جریان آن در تمامی عرصه‌ها نه تنها نام و نشانی نجویند که بنا به ضرورت موجود حتی در خانه و کاشانه خویش هم گمنام باشند.
 
سربازان گمنام امام زمان (عج) که مدال افتخارآمیز گمنامی بر سینه ستبرشان می‌درخشد اینک با پشت سرگذاشتن چند دهه مبارزه، مبارزه جدی با ایادی استکبار و توطئه‌گران داخلی و خارجی، مقتدرانه و هوشمندانه اندوخته‌هایی از ترفندهای پیچیده بدخواهان و دشمنان ملت بزرگ ایران را یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب می کنند."
 
هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) بهانه‌ای است تا یاد و خاطره صدها شهید و جانباز پایگاه عظیم مبارزه و جهاد را گرامی بداریم. میلاد با سعادت و خجسته سالروز میلاد بقیة الله الاعظم(عج) و هفته منتهی به این ایام فرخنده در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است.
 
امسال، هفته سربازان گمنام امام زمان (عج ) از جمعه 31 اردیبهشت با نام ' سربازان گمنام امام زمان (عج)، مطیع رهبری معظم و مدافع آرمان های امام(ره) و انقلاب اسلامی' آغاز شده و در جمعه هفتم خرداد که 'سربازان گمنام امام زمان (عج)، توسل، معنویت و اخلاص' نام گرفته و عنصر معنویت به عنوان مهمترین عامل محبوبیت و پیروزی در مقابل دشمنان معرفی شده است. پایان می پذیرد.

منبع : دانشجو
دیدگاه شما در مورد : خلعت سربازان گمنام امام زمان(عج) افتخاری بزرگ بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات

 خلعت سربازان گمنام امام زمان(عج) افتخاری بزرگ بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS