امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 02:55:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 29309

تاریخ انتشار : 04/03/1395 - 12:36

دستگیری 23 نفر در پارتی شبانه کرمان

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری 23 نفر در یک پارتی شبانه در این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه به تازگی گزارش های رصد فضای مجازی حکایت از تلاش افراد معلوم الحال برای ترویج این پدیده قبیح مجرمانه دارد.

دستگیری 23 نفر در پارتی شبانه کرمان

به گزارشجویباران،به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری افزود: در پرونده دستگیری 23 مجرم پارتی شبانه در کرمان، فردی که نقش محوری در برپایی پارتی ها ایفا می کرد، از طریق کانال تلگرامی خود افرادی را برای شرکت در این پارتی دعوت کرده است.
وی ادامه داد: عمل این فرد شامل بزه ‌های شرب خمر، دایر کردن مرکز فساد و ارتکاب فعل حرام منجر به جریحه دار شدن عفت عمومی شده بود.
وی با تاکید بر اینکه در اجرای قانون و ضوابط اسلامی مصمم هستیم، گفت: اجازه نمی دهیم افراد به اعمال ضد انقلاب دست بزنند و یا اجناس بنجل قاچاق خود را در قالب مزون لباس که در حاشیه پارتی ها برگزار می کنند، به فروش برسانند و دامن جامعه را لکه دار و ارزش های اسلامی را نادیده بگیرند. 
سالاری از پلمپ محل برگزاری این جشن توسط بازپرس پرونده خبرداد و گفت: اجازه نمی دهیم با آبروی جامعه بازی شود.
وی بیان کرد: تحقیق از متهمان این پرونده که اقدام به شرب خمر و رقص مختلط با پوشش های نامناسب کرده بودند، آغاز شده است.
وی با اشاره به دغدغه و مطالبه قشر مذهبی جامعه برای تشدید برخورد با موارد تخلف تصریح کرد: به عنوان مجری قوانین و مقررات دینی، مسئولیت داریم و مسئولیت ما اجرای دقیق قانون برای همه افراد، صرف نظر از صنف و سلیقه آنهاست.
دادستان کرمان اظهار کرد: همه ما نیاز به تقویت باورهای دینی خود داریم و ماه رمضان، فرصت مغتنمی برای خودسازی است و این گونه غفلت ها در عصر انتظار، خسران بزرگی برای آدمی به دنبال دارد.
وی با تاکید بر پیشگیری از جرم در فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی گفت: دادستانی کرمان در راستای پیشگیری از جرم در فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی موبایلی اشراف لازم را داشته و رصد و کنترل دقیقی به صورت مستمر در حال انجام است.

منبع : کرمان ایرنا
دیدگاه شما در مورد : دستگیری 23 نفر در پارتی شبانه کرمان

دستگیری 23 نفر در پارتی شبانه کرمان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS