امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 10:08:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29274

تاریخ انتشار : 03/03/1395 - 15:30

فرمانده سپاه جویبار:

حماسه فتح خرمشهر عامل تولید قدرت و اقتدارملی ایران شد

فرمانده سپاه جویبار در آیین گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر گفت: گرامیداشت این روز به‌یادماندنی درس‌ها و پیامدهای تاریخی آن موجب هوشمندی و بیداری ایرانیان غیور و شجاع نسبت به سناریوی اردوگاه دشمنان اسلام علیه پیشرفت و بالندگی این کشور شد.

حماسه فتح خرمشهر عامل تولید قدرت و اقتدارملی ایران شد

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه شهرستان جویبار آیین گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر به‌وسیله جوانانی که در آرزوی رسیدن به کربلا آرام و قرار نداشتند صورت گرفت.

 وی جان‌فشانی شهدا در فتح خرمشهر را مظهر عشق به ولایت و اسلام ناب محمدی دانست و افزود: حضور همیشگی مردم درصحنه نشانگر نماد مقاومت و لبیک به شهادت است که سوم خرداد مصداق یکپارچگی و ایستادگی ملت ایران در مقابل توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان بود.

فرمانده سپاه جویبار به جایگاه خرمشهر در تاریخ انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: خرمشهر جایگاه شیرمردانی است که جنگاوران میدان رزم بودند و لبیک‌گو ندای شهادت سر دادند.

سرهنگ نادعلی سوم خرداد را روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی معرفی کرد و گفت: سوم خرداد نماد اقتدار و عظمت و مدال افتخار ملت غیور، قهرمان‌پرور و شهیدپرور ایران است.

وی افزود: حماسه فتح خرمشهر و دفاع مقدس عامل تولید قدرت ملی و نمایان شدن وحدت و یکپارچگی ملت ایران در برابر دشمنان انقلاب و نظام و ولایت به‌ویژه طاغوت اعظم آمریکای مکار و مستکبر بود.

فرمانده سپاه جویبار گرامی داشت حماسه فتح خرمشهر و دفاع مقدس را مهم‌ترین مانع غفلت در برابر نقشه‌های شوم استکبار جهانی دانست و گفت: گرامیداشت این روز به‌یادماندنی درس‌ها و پیامدهای تاریخی آن موجب هوشمندی و بیداری ایرانیان غیور و شجاع نسبت به سناریوی اردوگاه دشمنان اسلام علیه پیشرفت و بالندگی این کشور شد.

سرهنگ نادعلی در پایان گفت: همه ما تلاش می‌کنیم که تحت زعامت و منویات مقام معظم رهبری با تقویت ظرفیت‌های دفاعی و معنوی، پرچم اسلام ناب محمدی را برافراشته نگه‌داریم و پایداری و ایستادگی خود در برابر دشمنان را الگوی جوامع و ملل عدالت‌خواه برای غلبه بر سلطه گران و ستمگران در عصر جاهلیت مدرن قرار دهیم.

دیدگاه شما در مورد : حماسه فتح خرمشهر عامل تولید قدرت و اقتدارملی ایران شد

حماسه فتح خرمشهر عامل تولید قدرت و اقتدارملی ایران شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS