امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:23:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 29250

تاریخ انتشار : 01/03/1395 - 09:36

ملی پوش جوجیتسوی کشور:

به بی مهری مسئولین جویبار عادت کرده ام/ مردم دعایمان کنند

ملی پوش تیم جوجیتسوی کشورمان در آستانه ی مسابقات جهانی هنرهای رزمی، ضمن گلایه از بی مهری های مسئولین، ابراز امیدواری کرد تمام تلاششان را برای شاد کردن دل هموطنانشان به کار خواهند گرفت.

 به بی مهری مسئولین جویبار عادت کرده ام/ مردم دعایمان کنند

به گزارش جویباران،صابر فقیه که از فردا برای کسب عنوان جهانی در پیکارهای هنرهای رزمی جهان در گرجستان به میدان خواهد رفت، در مورد شرایط خود و تیم ملی در آستانه ی این مسابقات گفت:  خوشبختانه هم من و هم سایر هم تیمی هایم از نظر بدنی در شرایط خوبی به سر می بریم و امروز هم خیلی خوب و بدون هیچ مشکلی سر وزن رسیدیم و ای کاش یکی از مسئولین سراغی از ما می گرفت تا از نظر روحی هم شارژ شویم. با این وجود تیمی یکدست با کادر فنی خیلی خوب داریم که به موفقیت در مسابقات جهانی بسیار امیدواریم.

تنها نماینده ی استان مازندران در تیم ملی ادامه داد: با وجود بی مهری های مسئولین نسبت به این ورزش، تمامی ملی پوشان یک دل شده اند تا با کسب عناوین جهانی دل هموطنانشان را شاد کنند.

فقیه در ادامه با بیان اینکه این مسابقات هر ۳ سال برگزار می شود، افزود: در مسابقات امسال، تیم ملی کشورمان با ۳ فایتر در بزرگسالان و ۱ فایتر در جوانان و در هر دو رشته ی جوجیتسو و جوجیتسوی برزیلی شرکت خواهد کرد و من از شهرستان جویبار و همچنین به عنوان تنها نماینده ی استان مازندران در تیم ملی، در این مسابقات شرکت خواهم کرد.

فقیه در پایان با اظهار تاسف از بی توجهی مسئولین ، علی الخصوص مسئولین شهر خود، افزود: این رشته ی ورزشی از سال ۲۰۱۸ در بازی های آسیایی حضور خواهد داشت و با اینکه تمام فکر و ذکر من ، حضور در این مسابقات و کسب افتخار برای کشور و شهرم جویبار است، اما هیچ نماینده و مسئول شهری ، سراغی از من نمی گیرد و هیچ حمایتی نمی شوم. حتی من در شهر خودم مکانی برای تمرین ندارم و با اینکه بارها این مشکل را با رییس سازمان ورزش و جوانان شهر جویبار ، آقای امید اسماعیل پور مطرح کردم، اما آن ها هیچ قدمی برنداشتند و‌ من باید هر روز برای تمرین از شهرم تا قائمشهر بروم. در هر صورت از مردم عزیز جویبار و کشورم ایران می خواهم دعایمان کنند تا شرمنده شان نشویم.


مسابقات هنرهای رزمی در این دوره، از فردا و در کشور گرجستان برگزار خواهد شد.

منبع : ورزش جوان
دیدگاه شما در مورد : به بی مهری مسئولین جویبار عادت کرده ام/ مردم دعایمان کنند

 به بی مهری مسئولین جویبار عادت کرده ام/ مردم دعایمان کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS