امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 12:50:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 29229

تاریخ انتشار : 30/02/1395 - 10:41

امیر پوردستان در ‌پادگان گنبدکاووس:

حضور امریکایی ها در منطقه در سال 2001 برای حمله به ایران بود،قدرتمندی نظام ..

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در سال ۲۰۰۱ حضور آمریکایی‌ها در منطقه به علت افغانستان و عراق نبود بلکه برای حمله به ایران بود اما چون نظام ما یک نظام قدرتمند بود جرات حمله را نداشتند.

حضور امریکایی ها در منطقه در سال 2001 برای حمله به ایران بود،قدرتمندی نظام ..

به گزارش جویباران،امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان صبح امروز در بازدید از پادگان گنبدکاووس و افتتاح ساختمان عقیدتی سیاسی این پادگان اظهار داشت: آمادگی سربازان و نیروهای نظامی چند برکت و مولفه دارد که نخستین آن اعتماد به نفس است و آمادگی یگان‌های نظامی در همه شرایط در طول شبانه‌روز سبب افزایش اعتماد به نفس نیروها می‌شود.

وی افزود: دومین برکت امنیت روانی برای مردم است که با توجه به تبلیغات رسانه‌ای و فضای مجازی دشمنان مبنی بر حمله و تهدید سبب می‌شود که دل مردم خالی شود و مردم زمانی که سلاح و آمادگی سربازان خود را ببینند آرام خواهند شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: حضور و صدای سرود شما سربازان در پادگان‌ها سبب ایجاد امنیت مردم خواهد شد.

امیر پوردستان گفت: سومین مولفه این آمادگی، ایجاد بازدارندگی در دشمنان است و در سال 2001 حضور آمریکایی‌ها در منطقه به علت افغانستان و عراق نبود بلکه برای حمله به ایران بود اما چون نظام ما یک نظام قدرتمند بود جرات حمله را نداشتند.

وی اظهار کرد: لازمه هر سرباز آماده بودن به لحاظ بنیه اعتقادی و ایمانی است که باید در عرصه جنگ داشته باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: با توه به اینکه جنگ‌ها انسان‌محور هستند کشورهایی پیروز خواهند شد که از نیروی انسانی متدین و باانگیزه برخوردار باشند که این امر در 8 سال دفاع مقدس در نیروهای ایرانی به وضوح دیده می‌شد.

امیر پوردستان گفت: امروزه نیز سربازان ما در مقابله با نیروهای تکفیری با توجه به اعتقادات دینی خود محکم ایستاده و حرف حق را بلند زدند.

وی با اشاره به اینکه آمادگی دفاعی یکی از لازمه‌های نیروهای نظامی است، افزود: رزمایش نمادی از آمادگی است و افرادی که آمادگی برای جنگ داشته باشند مطمئنا پیروز خواهند شد و اگر می‌خواهید صلح داشته باشید و در کمال آرامش زندگی کنید باید در هر زمانی آمادگی جنگ را داشته باشید.

منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : حضور امریکایی ها در منطقه در سال 2001 برای حمله به ایران بود،قدرتمندی نظام ..

حضور امریکایی ها در منطقه در سال 2001 برای حمله به ایران بود،قدرتمندی نظام ..

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS