امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 11:16:21
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2919

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 13:52

اختصاصی / امام جمعه جویبار درگفتگو با جویباران مطرح کرد:

مذاکرات ژنو یک عرصه دیپلماسی است / ما هرگز به آمریکا اعتماد نداریم

امام جمعه جویبار گفت: مذاکرات ژنو فقط یک عرصه دیپلماسی است و ما به آمریکا هیچ وقت اعتماد نخواهیم داشت.

مذاکرات ژنو یک عرصه دیپلماسی است / ما هرگز به آمریکا اعتماد نداریم

حجت الاسلام قلی پور در گفتگو با جویباران گفت: آمریکا یک کشور سلطه گر، متعدی ومتجاوز است و همیشه خوی استکباری دارند و همه را مطیع خود میدانند به همین دلیل با ایران و هرکشوری که در مقابل آنها بایستند دشمنی خواهند کرد.

وی سیاست های مقابله با آمریکاییها را متکی بودن به مردم دانست و افزود: سیاست جمهوری اسلامی برای مقابله با آمریکایی ها، مردم سالاری دینی، حضور مردم در صحنه ها و پایندی به دین میباشد.

امام جمعه جویبار ادامه داد : قطعا یاری خداوند همیشه پشتیبان این ملت خواهد بود همانطور که 35 سال مردم با حضور در صحنه و اطاعت از ولی امر مسلمین در مسیر استکبار ستیزی گام های خوبی برداشته انداینبار نیز با حضور در صحنه ها و پیروی از منویات رهبری می تواند این روحیه تجاوز گری و ظلم ستیزی آمریکا را از بین ببرد.

حجت الاسلام قلی پور مذاکرات ژنو را یک عرصه دیپلماسی خواند و افزود: مذاکرات ژنو فقط یک عرصه دیپلماسی است و یک کار دیپلماتیک است که بچه های این انقلاب در حال انجام آن هستند ولی این مذاکرات به منزله اعتماد به آمریکا و غرب نیست.

وی خاطر نشان کرد: ما هرگز به آمریکا اعتماد نخواهیم کرد و تا وقتی که خوی استکباری داشته باشند ملت در برابر زیاده خواهی های آنان خواهد ایستاد و شعار مرگ بر آمریکا از زبانمان خارج نخواهد شد.

امام جمعه شهرستان جویبار در پایان با اشاره به اینکه مردم پشتوانه این نظام در طول 35 سال انقلاب بوده اند خاطر نشان کرد: این حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث می شود تیم مذاکره کننده پشتوانه مردمی را احساس کند و با قدرت و قاطعیت در مقابل غربی ها بایستند و از مواضع اصولی نظام دفاع کنند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : مذاکرات ژنو یک عرصه دیپلماسی است / ما هرگز به آمریکا اعتماد نداریم

مذاکرات ژنو یک عرصه دیپلماسی است / ما هرگز به آمریکا اعتماد نداریم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS