امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 02:54:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2918

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 13:47

اختصاصی / آیت الله اختری در جمع راهپیمایان جویباری:

گزینه های روی میز آمریکا دیگر هیچ اثری ندارد / ترس از آمریکا برای همیشه از بین رفته است

عضو شورای سیاست گزاری ائمه جمعه کشور گفت: آمریکا با این گزینه های روی میز هیچ غلطی نمیتواند بکند چراکه این گزینه ها دیگر اثر ندارد.

گزینه های روی میز آمریکا دیگر هیچ اثری ندارد / ترس از آمریکا برای همیشه از بین رفته است

به گزارش خبرنگار جویباران، آیت الله اختری در جمع راهپیمایان جویباری ایمان به خدا را مهمترین دلیل پیروزی انقلاب برشمرد و گفت: خداوند به جمعیتی که ایمان داشته باشند و اعمال صالح انجام دهند وعده داده است که پیروز خواهند شد.

وی افزود: از جمله وعده هایی که خداوند در قرآن به آن اشاره کرده است، خلافت بر روی زمین، ایجاد امنیت و از بین بردن ترس و وحشت، علمداری والگو بودن برای سایر امت ها می باشد.

نماینده اسبق ولی فقیه در سمنان تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران این وعده های خداوند عملی شد و بعد از 1400 سال این مردم موقعیتی پیدا کردند که دین خدا را حفظ و گسترش دهند.

وی افزود: درست است که مشکلات بسیار وجود دارد وممکن است همه این وعده های خداوند به چشم نیاید ولی هنگامی که امام زمان (عج) ظهور کند همه این وعده ها اجرا خواهند شد.

آیت الله اختری با اشاره به اینکه قبل از انقلاب مردم جرأت برگزار کردن یک نماز جماعت را نداشتند خاطر نشان کرد: با پیروزی انقلاب یک امنیت دینی در جامعه برقرار شد و مردم مسلمان ایران می توانند همه اعمال دینی خود را آزادانه انجام دهند.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب کشور های اسلامی از آمریکا می ترسیدند ولی هنگامی که انقلاب برقرار شد ترس از وجود امت ها از بین رفت.

عضو شورای سیاست گزاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه کلیه قواهای نظامی، بودجه کشور و ... قبل از انقلاب در اختیار آمریکا قرار داشت، عنوان کرد: انقلاب اسلامی به نوعی به ملت ایران حیات دوباره بخشید و باعث استقلال همه جانبه ایران شد.

وی افزود: قبل از انقلاب اگر یک قطعه کوچک هواپیما خراب میشد افسران آمریکایی این قطعه را با بودجه ایران به آمریکا میبردند در آنجا باز هم بابودجه ایران تعمیر یا خریداری میکردند و به ایران میدادند، یعنی ما دریک وابستگی صد در صد قرار داشتیم.

آیت الله اختری به تهدیدهای آمریکایی ها مبنی بر اینکه گزینه های نظامی روی میز است اشاره کرد و گفت: برفرض مثال آمریکایی ها با این گزینه نظامی چه غلطی میخواهند انجام دهند؟ مگر ما با دست خالی هشت سال مقاومت نکردیم، امروز هم آنها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.

وی افزود: اوباما در یک جا گفته بود «اگر میتوانستم تمام پیچ و مهره های نیروگاهای اتمی ایران را جمع میکردم ولی نمیتوانم» ببینید اینها واقعا نمیتوانند به ملت ما هیچ گونه تعرضی کنند و اگر هم چنین غلطی را انجام دهند با مشت محکم ما مواجه خواهند شد.

آیت الله اختری در پایان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور امام زمان خواهد بود و این هم محقق نمیشود مگر اینکه همه ملت دست در دست هم بدهند و زمینه ظهور را آماده سازند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : گزینه های روی میز آمریکا دیگر هیچ اثری ندارد / ترس از آمریکا برای همیشه از بین رفته است

گزینه های روی میز آمریکا دیگر هیچ اثری ندارد / ترس از آمریکا برای همیشه از بین رفته است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS