امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 19:32:21
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 29130

تاریخ انتشار : 28/02/1395 - 08:01

بيانيه بسيج رسانه آمل در دفاع از مقاومت و محكوميت مستكبرين حامی تروريسم

شورای تببين مواضع كانون بسيج رسانه شهرستان آمل بیانیه‌ای در دفاع از مقاومت و محكوميت مستكبرين حامی تروريسم منتشر کرد.

 گزارش جویباران به نقل از سفیر هراز، شورای تببين مواضع كانون بسيج رسانه شهرستان آمل بیانیه‌ای در دفاع از مقاومت و محكوميت مستكبرين حامی تروريسم منتشر کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحيم


مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا  "احزاب 23"
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

 

بر هيچ آزاد انديشی در جهان پو شيده نيست كه مسلمانان مظلوم كشورهای غرب آسيا، اسير چنگال تروريسمی‌اند كه مولود ناميمون جبهه استكبار است و با پول سران مرتجع منطقه، كمك اطلاعاتی و تسليحاتی غرب و در راس آن امريكا تغذيه می‌شود؛ همچنين  جبهه مستكبر رسانه‌ای به‌عنوان آتش عقبه اين تجاوز، با تحريف حقيقت در اذهان به اين جنايت رسميت می‌بخشد.


جامعه به اصطلاح جهانی در برابر اين جنايات و قتل عام مردم مظلوم عراق، سوريه و يمن سكوت اختيار مي‌كندو با تقسيم تروريسم به دو نوع خوب و بد نشان داد كه در خدمت باطل است.

 

مسلما چنين چشم بستن بر حقايق، ملت‌ها را بر آن مي‌دارد كه اين مجامع كه با عناوين مختلف داعيه‌دار حقوق بشر هستند فقط تريبونی برای عوض كردن جای ظالم و مظلوم‌اند که از جمله اين اقدامات مغرضانه، تروريسم خواندن نيروهای مردمی و مقتدر حزب الله لبنان و منتقد ناميدن داعش و النصره است.


رسانه‌های آنها كه همان سربازان قلم به دست تروريسم مدرن هستند، با بزک جبهه استكبار و تحريف شرايط منطقه‌ای، اين تجاوز و نسل‌كشی آشكار را يک جنگ فرقه‌ای نمايش می‌دهند؛ اين در حالی است كه در كارنامه تروريست‌ها كشتار مردم بی‌گناه از شيعه و سنی گرفته تا مسيحی و ايزدی ديده می‌شود.


در مقابل، جبهه مظلوم ولی مقتدر مقاومت، با تمام توان خود در مقابل اين صف‌آرايی سراسر كفر ايستاده است و شاهد اين مدعا رشادت و مقاومت جانانه لشكر پر افتخار 25 كربلا در خان طومان است كه با اهدای 13 شهيد از ميان بهترين نيروهای خود هم جانانه مقاومت كرد و هم برای بار چندم از دست‌های پنهان پشت سلفی‌گری پرده برداشت، در اين ميان آمل نيز با تقديم چهار شهيد با عنوان پر افتخار "مدافع حرم"،  مانند هميشه تاريخ انقلاب حضور موثر دارد.


بسيج رسانه به‌عنوان پرچمدار تشكيل جبهه متحد رسانه‌ای در راستای اهداف والای انقلاب و جهان اسلام، به‌منظور عمل به نص وصيت نامه حضرت امام خمينی(ره) و رهنمودها و بيانات طلايه‌دار مقاومت جهان اسلام حضرت آيت العظمی امام خامنه‌ای(حفظه الله)، با تمام توان خود در روشنگری پيرامون جنايات و تحولات منطقه‌ای، بازتاب دست‌آوردهای جبهه مقاومت و اطلاع‌رسانی حول شخصيت شهدای مدافع حرم در وسط ميدان با كمك رسانه‌های انقلابی و بصير به‌عنوان عضوی از سپاه جبهه حق فعال است تا راهبرد اصلی مقاومت، آزادسازی قدس شريف و سرنگونی استكبار، محقق شود.

 

والسلام

به اميد فتح نهايی با ظهور حضرت ولی‌عصر(عج)

منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : بيانيه بسيج رسانه آمل در دفاع از مقاومت و محكوميت مستكبرين حامی تروريسم

بيانيه بسيج رسانه آمل در دفاع از مقاومت و محكوميت مستكبرين حامی تروريسم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS