امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 04:44:31
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2882

تاریخ انتشار : 21/11/1392 - 08:36

اختصاصی / سردار میرشکار در یادواره شهدای لاریم مطرح کرد:

عده ای در داخل به دنبال بزرگ جلوه دادن برخی کشورها هستند / مقاومت تنها راه پیروزی بر دشمنان

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: یک عده در داخل به دنبال بزرگ جلوه دادن برخی کشورها هستند چرا که می خواهند از این طریق به اهداف خود نزدیک شوند.

عده ای در داخل به دنبال بزرگ جلوه دادن برخی کشورها هستند / مقاومت تنها راه پیروزی بر دشمنان

به گزارش خبرنگار جویباران، سردار میرشکار در یادواره 21 شهید دهستان لاریم بزرگ با بیان اینکه امام (ره) سه هدف برای انقلاب اسلامی ترسیم کردند، اظهار داشت: امام خمینی (ره) اعتقاد به سه هدف برای ایجاد انقلاب داشتند این سه هدف شامل براندازی رژیم پهلوی، ایجاد نظام جمهوری اسلامی و سپردن پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت مهدی (عج) بوده است.

وی به ویژگی های شخصیتی امام (ره) اشاره کرد و افزود: امام همیشه و در همه حال به مردم اعتماد داشت و معتقد بود که اگر مردم وارد صحنه شوند در آینده همین مردم مدافع این انقلاب خواهند بود.

میرشکار تصریح کرد: یکی از ویژگی های دیگر شخصیتی امام خمینی اعتقاد قلبی و قوی به خدا بود، زیرا اگر به خداوند ایمان راسخ بیاوریم دیگر به دنبال کدخداهای دنیوی نخواهیم رفت.

وی افزود: امروزه عده ای به دنبال این هستند که کدخداهای دنیا را قدرت بزرگ جلوه دهند در صورتی که امام همه این قدرت های بزرگ را مستکبر می نامیدند و همانطوری که خداوند در قرآن وعده داد مستظعفین سرانجام بر این مستکبرین پیروز خواهند شد.

این فرمانده دفاع مقدس با انتقاد از تغییر برخی واژه های کلیدی ، عنوان کرد: یک عده ای با یک برنامه ریزی واژه مقدس امام را به رهبری تغییر دادند، چرا که وقتی نام امام امت به میدان می آید همه به نوعی از وی پیروی خواهند کرد ولی وقتی از رهبری نام برده میشود ولی فقیه فقط به قانون اساسی خلاصه خواهد شد.

وی افزود: با تغییر این واژه ها به دنبال کاهش قدرت ولی فقیه در جامعه میباشند.

سردار میرشکار به حربه های دشمنان برای به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان برای وارد شدن به یک کشور و از بین بردن نظام آن کشور از چندین حربه همانند؛ تهدید، تحقیر و تطمیع استفاده میکنند.

وی افزود: اینکه میبیند هرروز دشمنان ما به خصوص آمریکا دم از حمله به ایران و گزینه های روی میز میزنند نشان ازاستفاده از حربه تهدید می باشد.

این فرمانده دفاع مقدس با اشاره به اینکه گزینه ی نظامی بر روی میز آمریکایی ها نیست تأکید کرد: آنها می دانند که نمیتوانند با حمله نظامی کاری از پیش ببرند زیرا هنوز شلمچه ای ها در ایران هستند و باکی از حمله آنها ندارند.

وی یکی از راههای نفوذ دشمنان به نظام اسلامی را تطمیع خواند و افزود: آنها می خواهند از راه طمع انداختن در دل مردم اعتقادات را سست کنند. برای نمونه، از میلیاردها دلاری که امروزه در کشورهای دیگر بلوکه شده است فقط مقدار اندکی را قرار است به ایران بدهند چرا که مردم و دولت را تشنه گرفتن مابقی پول ها کنند و به این صورت ایران را پای میز مذاکره بنشانند و قدرت ایران را تضعیف نمایند.

سردار میرشکار تصریح کرد: یک مقدار نرمش نشان دادیم کار به جایی رسید که یک عجوزه ای مثل شرمن زبانش دراز شده و دم از گزینه های روی میز میزند.

وی افزود: وظیفه همه ما مقاومت و ایستادگی در برابر این تهدیدها، تحقیر ها و تطمیع ها است.

این فرمانده دفاع مقدس در پایان خاطر نشان کرد: امام (ره) عقیده داشتند که اگر همه باهم باشیم و وحدت و یکپارچگی داشته باشیم هیچ کس نمیتواند به ما تعرض کند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : عده ای در داخل به دنبال بزرگ جلوه دادن برخی کشورها هستند / مقاومت تنها راه پیروزی بر دشمنان

عده ای در داخل به دنبال بزرگ جلوه دادن برخی کشورها هستند / مقاومت تنها راه پیروزی بر دشمنان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS