امروز شنبه 28 بهمن 1396
ساعت 23:13:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2877

تاریخ انتشار : 19/11/1392 - 18:08

اختصاصی / عصر امروز صورت گرفت:

بهره برداری از 8 تخت مراقبت های ویژه بیمارستان عزیزی جویبار + عکس

در هشتمین روز از دهه فجر با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بهره برداری از 8 تخت اتاق ICU بیمارستان عزیزی جویبار آغاز شد.

بهره برداری از 8 تخت مراقبت های ویژه بیمارستان عزیزی جویبار + عکس

به گزارش خبرنگار جویباران، آئین بهره برداری از 8 تخت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان عزیزی شهرستان جویبار عصر امروز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، آیت الله معلمی و همچنین مسئولین این شهرستان برگزار شد.

قاسم باباجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه هزینه خرید تجهیزات هر تخت آی سی یو یک میلیارد و 200میلیون ریال است ،گفت : برای ساخت و تجهیز بخش آی سی یو بیمارستان مرحوم عزیزی جویبار 10 میلیاردریال هزینه شد.

وی تعداد تختهای بخش مراقب های ویژه بیمارستان عزیزی جویبار را هشت تخت اعلام کرد و گفت: نبود این بخش در بیمارستان یکی از ضعف های مرکز درمانی به شمار می رود که با کمک خیران واعتبارات دولتی این بخش در بیمارستان جویبار راه اندازی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: هم اکنون این بیمارستان بعنوان تنها بیمارستان دولتی جویبار در بخش های جراحی زنان، داخلی ، اطفال و نوزادان و سی سی یو مشغول به فعالیت است .

وی در پایان به نبود اورژانس در بیمارستان مرحوم عزیزی جویبار اشاره و تصریح کرد: با کمک خیران و اعتبارات دولتی این بخش نیز فعال می شود و این بیمارستان بعنوان مرکز درمانی کامل تبدیل خواهد شد.

حجت الاسلام معلمی نمایند مردم مازندران در مجلس خبرگان  تلاشهای صورت گرفته بعد از انقلاب اسلامی را چشگیر دانست و گفت: جهش بهداشت و درمانی بعد از انقلاب بسیار بود.

وی به وجود پزشکان کشورهای دیگر در ایران برای انجام کار طبابت قبل و تا حدودی بعد انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز با جهشهای انجام شده اکنون متخصصان و پزشکان ایرانی در داخل و خارج کشور مشغول به کار هستند .

لازم به ذکر است، بیمارستان 50 تخت خوابی مرحوم عزیزی از سال 1375 در جویبار فعالیت خود را آغاز کرد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : بهره برداری از 8 تخت مراقبت های ویژه بیمارستان عزیزی جویبار + عکس

بهره برداری از 8 تخت مراقبت های ویژه بیمارستان عزیزی جویبار + عکس

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS