امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 12:57:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28679

تاریخ انتشار : 28/12/1394 - 20:34

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه کربلا استان مازندران

310 عکاس و خبرنگار از استان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه کربلا استان مازندران با اشاره به اهمیت وحدت و انسجام رسانه‌ای جهت پوشش سریع و دقیق اخبار راهیان نور، گفت: بیش از 310 عکاس و خبرنگار از استان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش جویباران، مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران  اظهار داشت : تا کنون  9 هزار زائر در هفت مرحله از تاریخ 12 اسفند تا 26 اسفند وارد مناطق عملیاتی و زیارتی جنوب شده و از 9 یادمان عملیاتی هفت تپه، شلمچه، هویزه، دهلاویه، طلایه، فتح المبین، اروند کنار(والفجر 8)، نهر خین، کربلای 5 و شلمچه بازدید کردند.
وی با بیان اینکه با همت خانه مطبوعات مازندران و با استقبال رسانه‌ها به تدریج عکاسان و خبرنگاران در مناطق عملیاتی و زیارتی جنوب کشور حضور یافته و با تولید خبر و ارایه گزارش‌های تصویری گوشه ای از  حال و هوای زائران این مناطق را  به نمایش گذاشتند، افزود: قرارگاه رسانه‌ای استان مازندران از 15 اسفندماه 94 در اردوگاه شهدای مازندران مستقر در اردوگاه شهید باکری حضور یافت و به رسالت رسانه‌ای خود پرداخت.
رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران با بیان اینکه تاکنون بیش از 310 نفر خبرنگار و عکاس به روز در عرصه ارسال خبر و گزارش در اردوگاه حضور یافتند، تصریح کرد: بیش از 100 خبر و گزارش تصویری در حوزه  دفاع مقدس و ارزش‌های دفاع مقدس در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها و نشریات استان مازندران منتشر شد.
حسن افشار عنوان کرد: سفرهای راهیان نور برای هر کاروان بمدت 5 روز است که زائران از یادمانهای فتخ المبین، 7 تپه، دهلاویه، هویزه، منطقه اروند و عملیات والفجر8، نهرخین، کربلای 5 و شلمچه دیدن نموده و همچنین اماکن مقدس؛ حرم امام(ره)، حرم حضرت معصومه(ص) و مقبره دانیال نبی در شوش جزء زیارتگاههای کاروان در مسیر رفت و یا برگشت به حساب می آید.
وی استقبال زائران را در سال 94 را بسیار قابل توجه دانست و افزود: توجه به حقیقت شهید و شهادت و درک ارزش‌های معنوی که شهدا و رزمندگان جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند از اهداف راهیان نور است.

 

منبع : کمیته اطلاع رسانی راهیان نور مازندران
دیدگاه شما در مورد : 310 عکاس و خبرنگار از استان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

310 عکاس و خبرنگار از استان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS