امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 00:11:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28677

تاریخ انتشار : 10/01/1395 - 23:50

مسئول ستاد راهیان نور مازندران

مالکیت 15 هکتار از زمین های هفت تپه تا سال آینده مشخص می شود

مسئول ستاد راهیان نور مازندران، گفت: مالکیت 15 هکتار از زمین های هفت تپه در مناطق عملیاتی جنوب کشور تا سال آینده مشخص می شود.

مالکیت 15 هکتار از زمین های هفت تپه تا سال آینده مشخص می شود

به گزارش جویباران، سرهنگ پاسدار جواد بخشی در گفت و گو با خبرنگار بسیج رسانه مازندران  مشارکت دستگاه های اجرایی، نهادهای دولتی و بخش های خصوصی استان را در برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر اردوهای راهیان نور نوروز 95 را مطلوب ارزیابی کرد و با قدردانی از تلاش مدیران استانی و شهرستانی در اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور، اظهار داشت: بیش از 20 هزار زائر از استان مازندران در ایام نوروز امسال به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
وی با اشاره به موضوع احیای هفت تپه به عنوان یادمان شهدا و رزمندگان همیشه پیروز دفاع مقدس، افزود: در سال گذشته در دو مرحله جهت بازدید میدانی در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور یافته و امورات احداث یادمان عملیاتی هفت تپه را در استان خوزستان مورد پیگیری قرار داده است.
مسئول ستاد راهیان نور مازندران، خاطرنشان کرد: حدود 15 هکتار از مناطق عملیاتی هفت تپه جهت احداث یادمان و المان شهدا و ساخت اردوگاه با بتن های سنگر های دفاع مقدس مشخص شده و تمام تلاش ما احداث یک قرارگاه و نمایشگاه عملیاتی برای زائران اعزامی از مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور است.
سرهنگ بخشی، اظهار داشت: از آنجائیکه مردم مازندران به منطقه عملیاتی هفت تپه علاقه مند هستند لذا تمام تلاش ما پس از احراز مالکیت، احداث یادمان و المان شهدا در آن منطقه است.
وی افزود: چون حدود هفت هزار هکتار از اراضی مناطق عملیاتی جنوب کشور در اختیار اداره کل منابع طبیعی خوزستان قرار دارد، بنابراین ابتدا باید موضوع مالیکت را احراز سپس نسبت به ساخت یادمان ها و المان ها تلاش شود.
احراز مالکیت 15 هکتار از هفت تپه تا سال آینده
مسئول ستاد راهیان نور مازندران، گفت: با توجه به پیگیری های انجام شده، موضوع مالکیت 15 هکتار از زمین های هفت تپه در مناطق عملیاتی جنوب کشور تا سال آینده مشخص می شود.


سرهنگ بخشی، برگزاری اردوهای راهیان نور را یک حرکت بزرگ فرهنگی عنوان کرد و افزود: در سنوات گذشته زائرانی که از استان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شدند در حسینیه ها، تکایا و مساجد مختلف ساکن می شدند که اکنون به پاس زحمات سردار شاهچراغی و آقایان الماس پور، صادقیان و سایر عزیزانی که در مجموعه دولت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش دارند، دو اردوگاه منظم در مناطق عملیاتی خرمشهر و اندیمشک جهت استقرار زائران مازندرانی احداث شده و یک اردوگاه دیگر نیز در مجموعه شهید ذین العابدین در حال آماده سازی است.
وی بیان داشت: در بحث سیر ایمنی سفر نیز حدود 25 دستگاه اتوبوس در منطقه جمال خیر و بنیاد تعاونی بسیج در اختیار مازندران قرار دارد و تمام تلاش ما افزایش ظرفیت های کنونی استان در بخش حمل و نقل جهت اعزام زائران به اردوهای بصیرتی راهیان نور است.
مسئول ستاد راهیان نور مازندران با اشاره به بررسی تطبیقی ویژه گی های فرماندهان و نقش آنها در جنگ سخت و نرم، گفت: شهدا و رزمندگان غیور انقلاب اسلامی ایران در دوران 8 سال دفاع مقدس از تمام وجود خود مایه گذاشتند که بعضی از این عزیزان در این مسیر الهی به درجه رفیع شهادت و بعضی نیز به درجه رفیع جانبازی و آزاده نائل آمدند.
رسانه های داخلی نقش مهمی در ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی دارند
سرهنگ بخشی ادامه داد: در این دوره مهمترین وظیفه عزیزانی که در منصب کار هستند و جزو مدیران این کشور هستند، حفظ و حراست از ارزش های گران بهای شهدا و رزمندگان انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت طلبی در جامعه است.
وی افزود: یعنی ما نباید در کربلای  4 بمانیم در والفجر 8 بمانیم و درسایر عملیات ها بمانیم، بلکه می بایست رو به جلو حرکت کنیم و به پاسداشت حرکات این عزیزان و بزرگواران، مأموریت بسیار بزرگی بر عهده همه مدیران و کارگزاران نظام به ویژه اصحاب رسانه قرار دارد.
مسئول ستاد راهیان نور مازندران با بیان اینکه دشمن می خواهد هویت ما را با خطر روبه رو سازد، گفت: یکی از دلایل راه اندازی شبکه های مختلف ماهواره ای از سوی دشمن، تغییر در سبک زندگی ایرانی اسلامی است.
سرهنگ بخشی، تأکید کرد: با توجه به تهاجم همه جانبه ی رسانه ای دشمن، مسئولین سازمان ها و ارگان ها به ویژه رسانه های داخلی به عنوان افسران جنگ نرم، نقش بسیار مهمی در ایجاد وحدت اسلامی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی دارند و با توجه به نامگذاری سال 95 به نام اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری، همه ی ما باید پای کار بیاییم و با اقدام به موقع در پاسداری از فرهنگ ایران اسلامی نقش ویژه ای ایفا نمائیم.

 

دیدگاه شما در مورد : مالکیت 15 هکتار از زمین های هفت تپه تا سال آینده مشخص می شود

مالکیت 15 هکتار از زمین های هفت تپه تا سال آینده مشخص می شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS