امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 11:38:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 28672

تاریخ انتشار : 28/01/1395 - 15:49

نخستین جلسه شورای اداری جویبار در سال ۹۵ برگزار شد

نخستین جلسه شورای ادرای شهرستان جویبار در سال 95 با حضور مسئولان شهرستان در محل فرمانداری جویباربرگزار شد.

نخستین جلسه شورای اداری جویبار در سال ۹۵ برگزار شد

به گزارش خبرنگار جویباران،رجبعلی وهابی فرماندار جویبار در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: در سال گذشته دولت و ملت در زمینه‌های نظم و امنیت، موفقیت در مذاکرات هسته‌ای و حضور حماسی مردم در انتخابات گام‌های مثبتی برداشتند.

وی با اشاره به شعار سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل گفت: اجرایی کردن شعار سال باید در دستور کار همه مدیران قرار بگیرد و تحقق آن در گروهمدلی و هم‌زبانی است.

وهابی بابیان اینکه فعالیت و زنجیره‌های اقتصادی مزیت دار در شهرستان باید شناسایی شود خاطرنشان کرد: شهرستان جویبار هم در بخش صنعتی و هم دانش‌بنیان از پتانسیل بالایی برخوردار است و حتی چند تولیدکننده نمونه ملی در شهرستان حضور دارند که باید از ظرفیت‌های آنان استفاده شود.

فرماندار جویبار به بحران کم‌آبی در شهرستان اشاره کرد و گفت: در نخستین روزهای سال جلسات متعدد مدیریت بحران آب تشکیل شد که به‌زودی اقدامات خوبی در بحث آب شرب و کشاورزی در شهرستان انجام خواهد گرفت.

حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده امام‌جمعه شهرستان جویبار در این جلسه به شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اشاره و عنوان کرد: مدیران دستگاه‌های اداری باید در جلسات بعدی برنامه‌های کاری خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی ارائه دهند تا بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

نادعلی زاده همچنین ادامه داد: کارکنان دستگاه‌های اداری باید احترام و تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و طوری با مردم رفتار شود که مردم با رضایت از آن اداره خارج شوند.

سلیمان حاتم نژاد مدیرجهادکشاورزی شهرستان در جلسه شورای اداری با اشاره به این‌که این سازمان پیش رو در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی است گفت: شهرستان جویبار با 27 هزار هکتار مزارع کشاورزی و 200 هزار تن محصول را از این مزارع تولید کردیم.

وی افزود: کشت دوم و سوم در زمین‌های کشاورزی شهرستان منجر به افزایش ضریب کشت شهرستان جویبار در استان 3/1 و در کشور 7/0 در هکتار شود.

مدیر جهاد کشاورزی جویبار از افتتاح بزرگ‌ترین پایانه محصولات کشاورزی کشور در جویبار خبر داد و گفت: فاز اول این پایانه که بزرگ‌ترین پایانه محصولات کشاورزی در خاورمیانه محسوب می‌شود تا پایان سال 95 به بهره‌برداری خواهد رسید.

 وی همچنین از افتتاح 50 واحد گلخانه در آینده نزدیک در شهرستان خبر داد.

دیدگاه شما در مورد : نخستین جلسه شورای اداری جویبار در سال ۹۵ برگزار شد

نخستین جلسه شورای اداری جویبار در سال ۹۵ برگزار شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS