امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 06:11:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 28574

تاریخ انتشار : 22/01/1395 - 15:05

اولین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر جویبار در سال جدید

اولین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار در سال جدید در دفتر امام جمعه برگزار شد.

اولین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر جویبار در سال جدید

به گزارش خبرنگار جویباران، اولین جلسه ستاد احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار در سال جدید در دفتر امام‌جمعه برگزار شد.

سرهنگ عسگری فضلی جانشین فرمانده سپاه جویبار در این جلسه با تشکر و قدردانی از تلاش اعضای ستاد در سال گذشته گفت: در سال گذشته 8 جلسه برگزار که ماحصل آن 135 مصوبه و 211 برنامه در سطح شهرستان بود؛ که براین اساس توانستیم در استان مازندران رتبه دوم را کسب نماییم.

سرهنگ فضلی همچنین ادامه داد: انتظار داریم در سال جاری نیز اعضای ستاد باهمت و تلاش بیشتری در جلسات حضورداشته باشند و در اجرای مصوبات حاصله از این جلسات اقدام و عمل کنند.

محمد مدانلو بخشدار مرکزی شهرستان جویبار در این جلسه گفت: امروز جامعه ما از آسیب‌های اجتماعی بسیاری رنج می‌برد که گریبان گیر خانواده‌ها شده است.

مدانلوافزود: ما می‌توانیم محوریت ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر را فراتر از عفاف حجاب ببریم و این مشکلات را رفع کنیم.

وی به بهره‌مندی از نخبگان شهرستان برای حل معضلات اجتماعی شهر اشاره و تصریح کرد: با بهره‌مندی و مشارکت نخبگان و تئوری پردازی‌های آنان می‌توانیم بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی ازجمله بدحجابی را حل کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدتقی نادعلی زاده امام‌جمعه شهرستان جویبار به اهمیت شناخت در امربه‌معروف و نهی از منکر اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از ملاک‌های اصلی آمرین به معروف مخاطب شناسی است تا بتوانند امربه‌معروف و نهی از منکر را به‌درستی اجرا کنند.

حجت‌الاسلام نادعلی زاده تأکید کرد: امروز شیوه‌ای سنتی امربه‌معروف و نهی از منکر چندان جوابگو نیست بلکه باید از روش‌ها و شیوهای جدید متناسب با شرایط موجود دراین‌باره استفاده کرد.

وی فضای مجازی را بستری مناسب برای اشاعه امربه‌معروف دانست و گفت: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فضا و بستر مناسب و نامحدود برای ترویج فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر پیش روی ما قرار داده است.

دیدگاه شما در مورد : اولین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر جویبار در سال جدید

اولین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر جویبار در سال جدید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS