امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 00:37:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2835

تاریخ انتشار : 17/11/1392 - 16:58

اختصاصی / امام جمعه جویبار مطرح کرد:

زیر ساخت های استان متزلزل است / تشکر از سپاه و بسیج به خاطر حضور به موقع

امام جمعه شهرستان جویبار گفت: این بحران برف نشان داد که زیرساخت های استان مازندران نسبت به استان های دیگر بسیار ضعیف و متزلزل است.

زیر ساخت های استان متزلزل است / تشکر از سپاه و بسیج به خاطر حضور به موقع

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام قلی پور عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با اشاره به بحران برف در غرب استان اظهار داشت: این اتفاقات چند روز اخیر در غرب استان نشان داد که چقدر زیرساخت های مازندران متزلزل و شکننده است.

وی افزود: از سال ها پیش بحث دوگانه سوز کردن مدارس و ادرات مطرح شده بود اما این طرح اجرا نشد تا اینکه در چنین بحرانی یک هفته مدارس و برخی ازادارات وصنایع استان تعطیل بوده اند.

امام جمعه شهرستان جویبار با تشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: بسیجیان و سپاهیان استان از همان دقایق اولیه بحران در منطقه حاضر شدند و به خدمت رسانی به مردم پرداختند که این خود جای تشکر دارد.

وی در ادامه جلسه به برخی از ویژگی های مدیریت از جمله امانت داری در مدیریت اشاره کرد و گفت: مدری بودن یعنی امانت دار بودن ، در جایی امام علی (ع) می فرمایند ؛ اگر کسی به این امانت یعنی مدیریت خیانت کند تا ابد منفور خوادوند خواهد بود.

حجت الاسلام قلی پور یکی دیگر از ویژگی های مدیریت را برنامه ریزی صحیح خواند و افزود: در مدیریت باید اصولی، منطقی و متناسب با امکانات برنامه ریزی شود و اگر این برنامه ریزی خوب صورت بگیرد ما شاهد افزایش بهره وری خواهیم بود.

وی ژرف اندیشی را یکی دیگر از ویژگی های یک مدیر بیان کرد و گفت: یک مدیر باید با تصمیم گیری درست همراه با دور اندیشی و ژرف نگری به کارها سامان دهد.

امام جمعه جویبار سازماندهی،نظارت و کنترل و همچنین ارزش یابی را از دیگر ویژگی های مدریت بیان کرد.

حجت الاسلام قلی پور در پایان با اشاره به اینکه همه مدیران باید در راهپیمایی 22 بهمن حضور فعال داشته باشند تصریح کرد: حضور در راهپیمایی 22 بهمن به دولت مردان و به ویژه به تیم مذاکره کننده ما امید و روحیه خواهد داد زیرا طرفان مقابل با دیدن حضور مردم به حمایت حداکثری مردم از دولت مردان خود پی خواهند برد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : زیر ساخت های استان متزلزل است / تشکر از سپاه و بسیج به خاطر حضور به موقع

زیر ساخت های استان متزلزل است / تشکر از سپاه و بسیج به خاطر حضور به موقع

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS