امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 07:45:51
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28224

تاریخ انتشار : 18/12/1394 - 08:37

فرمانده نیروی دریایی سپاه :

هیچ کشوری به جز ایران جرات متوقف کردن شناورهای امریکایی را ندارد

فرمانده نیروی دریای سپاه با بیان اینکه به جز جمهوری اسلامی ایران هیچ کشوری در دنیا جرات توقیف کردن شناورهای آمریکا را ندارد، اظهارکرد: این جرأت به خاطر نیروی خداباوری است که انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.

هیچ کشوری به جز ایران جرات متوقف کردن شناورهای امریکایی را ندارد

به گزارش جویباران، دریادارعلی فدوی شامگاه دوشنبه در حاشیه گردهمایی رزمندگان، جانبازان و ایثارگران آذربایجان شرقی در تبریز در جمع خبرنگاران گفت: پاسداران خدمتگزاران رهبری، نظام و مردم بوده و حاضر هستند برای دفاع از آرمان های انقلاب در هر مکان و زمان از جانشان بگذرند.
وی در پاسخ به این سئوال که هنگام دریافت نشان فتح از دست حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا به خاطر موفقیت در جریان توقیف شناورهای آمریکایی و بازداشت تفنگداران متجاوز آمریکا در محدوده جزیره فارسی چه احساسی داشته است، گفت: این نشان لطف، بزرگواری و عنایت آقا امام خامنه ای و مردم بود و ما پاسداران برای خدمت به این نظام ، رهبری و مردم یک لحظه هم دریغ نمی کنیم.
دریادار فدوی اعلام کرد: این چهارمین بار است که آمریکایی ها و انگلیسی ها در خلیج فارس به این شکل توسط جمهوری اسلامی ایران دستگیر می شوند.
وی اظهارکرد: هیچگاه در آب های سرزمینی و حتی در آب های بین المللی نزدیک ما ناو آمریکایی دیده نمی شود و برای دیدن آنها باید نزدیک آب های سرزمینی کشورهای جنوب خلیج فارس شد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه در آماده ترین شرایط ممکن قرار داریم، گفت: ما برای بالا بردن توان خود در دریا حتی 24 ساعت را هم در طول این سال ها از دست نداده ایم.
سردار فدوی با بیان اینکه هرجا نفس و پیام انقلاب اسلامی به آن رسیده همانند ایران اسلامی عمل کرده است، گفت: اگر یمنی ها تا امروز توانسته اند نه تنها برابر رژیم آل سعود بلکه در مقابل استکبار بایستند ، نشانگر رسیدن پیام اسلام ناب به جان و دل یمنی ها و الهام گرفتن از انقلاب اسلامی است.
در این مراسم از این رزمنده سرافرازاسلام تجلیل شد.
در ساعت 16:30 دوشنبه مورخ 22/7/94 دو فروند شناور رزمی آمریکایی حامل ده تفنگدار مسلح که وارد آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در حوالی جزیره فارسی شده بودند، توسط واحدهای شناوری رزمی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه توقیف و به جزیره فارسی منتقل شدند.
دستگیری نیروهای امریکایی که تبعات بین المللی مثبت برای جمهوری اسلامی و منفی برای امریکا داشت با اعطای نشان فتح از طرف مقام معظم رهبری به دریادار فدوی مواجه شد.

 

منبع : ایرنا
دیدگاه شما در مورد : هیچ کشوری به جز ایران جرات متوقف کردن شناورهای امریکایی را ندارد

هیچ کشوری به جز ایران جرات متوقف کردن شناورهای امریکایی را ندارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS