امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 14:51:43
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28201

تاریخ انتشار : 15/12/1394 - 10:12

پادشاه بحرین: اسراییل می تواند از کشورهای عرب معتدل دفاع کند

یک رسانه صهیونیستی نوشت که « حمد بن عیسی آل خلیفه» پادشاه بحرین تاکید کرده است که « اسرائیل قادر است از خودش و صدهای معتدل و کشورهای عربی معتدل در منطقه دفاع کند».

پادشاه بحرین: اسراییل می تواند از کشورهای عرب معتدل دفاع کند

به گزارش جویباران، این روزنامه صهیونیستی فاش کرد : پادشاه بحرین در دیدار با خاخام « مارک اشنایر»رئیس موسسه تفاهم نژادی که مقر آن در نیویورک است، تاکید کرد که موازنه قوا در خاورمیانه بین معتدل ها و تندروها با پشتیبانی اسرائیل از معتدل ها میسر است».
معتدل ها در خاورمیانه کشورهای عربی به رهبری سعودی هستند که با محور مقاومت ضد تروریسم صهیونیستی و تکفیری دشمنی دارند و با دشمن صهیونیستی یا روابط خود را عادی کرده و یا درحال عادی سازی روابط خود با آن هستند.
ژوروزالیم پست نوشت که این خاخام یهودی با پادشاه بحرین در قصر پادشاهی در منامه برای بررسی تحولات در منطقه خاورمیانه ملاقات کرده است و البته آنها در گذشته دوبار دیگر با هم دیدار کرده اند.
این خاخام در گفت وگو با این روزنامه صهیونیستی گفته است، در این دیدار تاکید شد که« دامنه رویاروئی با حزب الله در حد امکان در جهان عرب توسعه یابد واتحادیه عرب باید حزب الله را یک سازمان تروریستی بخواند».
شورای همکاری خلیج فارس و شورای وزیران کشور عرب ( بدون اجماع و بیشتر سعودی و همپیمانان آن) براساس توصیه صهیونیست ها ، حزب الله لبنان را « سازمان تروریستی» خواندند.
این اقدام که موجب رضایت و خرسندی صهیونیست ها شد، با مخالفت های گسترده مردمی و حتی رسمی مواجه شده است.
خاخام اشنایر افزود: پادشاه بحرین تاکید کرد که مسئله گشایش در روابط دیپلماتیک برخی کشورهای عربی با اسرائیل فقط نیازمند وقت است».
وی اضافه کرد: دشمنی مشترک کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و اسرائیل با حزب الله و ایران باید به فرصتی برای ایجاد همپیمانی و ائتلاف بین آنها تبدیل شود و این کشورها فقط در گذشته با اسرائیلی اعلام دشمنی می کردند.

منبع : ایرنا
دیدگاه شما در مورد : پادشاه بحرین: اسراییل می تواند از کشورهای عرب معتدل دفاع کند

پادشاه بحرین: اسراییل می تواند از کشورهای عرب معتدل دفاع کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS