امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 11:00:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28198

تاریخ انتشار : 15/12/1394 - 09:40

افشارزاده: مظلومی استقلال را خودکفا می کند

سرپرست باشگاه استقلال گفت: امیدوارم کسب پیروزی های استقلال تا پایان فصل ادامه داشته باشد تا بتوانیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

افشارزاده: مظلومی استقلال را خودکفا می کند

به گزارش جویباران، بهرام افشارزاده در خصوص پیروزی استقلال مقابل راه آهن اظهار داشت:بازی خیلی خوبی انجام دادیم. ولی با توجه به اینکه چند بازیکن محروم و مصدوم داشتیم بازیکنان جانشین خوب بازی کردند و امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد تا بتوانیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم.
وی ادامه داد: جا دارد یک تشکر ویژه داشته باشم از پرویز مظلومی که به جوان ها اعتماد خاصی پیدا کرده و این باعث می شود که استقلال در سال های آینده از نظر جذب بازیکن خودکفا شود. من به شخصه به عنوان سرپرست باشگاه از مظلومی به خاطر اعتمادش به جوان ها تشکر می کنم.
افشارزاده در خصوص عملکرد عادل شیحی افزود: شیحی از زمانی که به میدان آمد عملکرد خوبی داشت. او اگر کمی بدشانس نبود می توانست اولین گلش را به ثمر برساند. فکر می کنم او نیاز به کمی زمان دارد تا بتواند در ترکیب تیم جا بیفتد.
سرپرست باشگاه در خصوص اینکه آیا این هفته جلسه هیات مدیره برگزار خواهد شد یا خیر، افزود: این هفته جلسه هیات مدیره نداریم و کارها طبق روال گذشته برگزار خواهد شد.
وی درخصوص رفتار محسن فروزان در قبال رحمتی اذعان داشت: فروزان کار شایسته ای کرد. او یک سال در استقلال بوده و خاک این تیم را خورده است. رحمتی هم که سال ها در استقلال بوده و کاپیتان و بزرگتر تیم است. در ورزش احترام به بزرگترها خیلی مهم است. فروزان با این کارش نشان داد که احترام به بزرگتر را بلد است.
افشارزاده در پایان در خصوص اینکه گفته می شود بعد از رحمتی استقلال قصد دارد قرارداد امید ابراهیمی را نیز تمدید کند گفت: هنوز تصمیم خاصی در این باره نگرفته ایم. اما اگر هر بازیکنی بخواهد چنین کاری کند استقبال می کنیم. در زمان گذشته بازیکنان یک قرارداد می بستند و تا آخر فوتبالشان در آن تیم می ماندند. امیدوارم این اتفاق دوباره بیفتد.

منبع : کاپ
دیدگاه شما در مورد : افشارزاده: مظلومی استقلال را خودکفا می کند

افشارزاده: مظلومی استقلال را خودکفا می کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS