امروز شنبه 28 بهمن 1396
ساعت 23:20:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28191

تاریخ انتشار : 15/12/1394 - 08:10

ادامه گمانه زنی ها درباره ترکیب آینده بهارستان

یک هفته پس از انتخابات مجلس، شخصیت ها و جریان های گوناگون کماکان پیرامون ترکیب احتمالی مجلس و رئیس بعدی بهارستان به اظهار نظر و طرح تحلیل خود می پردازند.

به گزارش جویباران،محسن رضایی: نه مردم شهرستان ها عقب افتاده اند و نه مردم تهران، اهل کوفه
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود از توهین کنندگان به مردم انتقاد کرد. وی با بیان اینکه نه مردم شهرستان ها، عقب افتاده اند و نه مردم تهران، اهل کوفه، تأکید کرد: هر نوع توهین به انتخاب ملت، کشور را به تبعات ناگواری دچار کرده، یاس و نا امیدی مردم را در پی خواهد داشت و کسانی که چنین ادبیاتی را به کار برده اند باید از مردم عذرخواهی کنند.
مطهری: مجلس مردمی خواهیم داشت
علی مطهری نیز پیرامون ترکیب مجلس آینده گفت: گمان نمی‌کنم مجلس دهم شبیه مجلس ششم باشد زیرا در مجلس آینده همه گرایش‌های سیاسی حضور داشته و مجلسی متنوع و مردمی‌تر خواهیم داشت.
حسین مرعشی: یک جناح را نمی توان حذف کرد
به گزارش ایسنا، حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: این انتخابات نشان داد که یک جناح را نمی‌توان حدف کرد جناحی که در انقلاب، نظام و مردم ریشه دارد با هیچ شعار و تهمت و به هیچ قیمتی حذف شدنی نیست ، این جناح شخصیت‌های معتبری دارد به‌طوری که همه دیدند که یک پیام کوتاه ویدیویی سید محمد خاتمی در تهران چه کرد.
گمانه زنی های گوناگون درباره ریاست مجلس
"احمد حکیمی‌پور" دبیرکل حزب اراده ملت ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، پیرامون انتخاب ریاست مجلس دهم گفت: انتخاب ریاست مجلس آینده، برآیند روح حاکم بر مجلس است. هدف ما حمایت از "محمدرضا عارف" است منتهی باید ببینیم که ترکیب نهایی مجلس چگونه خواهد بود. فومنی، دبیرکل حزب مردمی اصلاحات نیز با بیان اینکه جریان سوم به این راحتی ریاست مجلس را از دست نمی‌دهد، گفت: البته ما مایلیم برای ریاست مجلس با هر دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا تفاهم کنیم اما علی‌رغم همه همکاری‌ها معتقدیم که ریاست مجلس دهم متعلق به جریان سوم است.
جامعه روحانیت مبارز: تشکیل مجلس دشمن شناس، ساده زیست و مردمی سهم بزرگی در پیشرفت کشور دارد
جامعه روحانیت مبارز نیز در پیامی از مردم شریف ایران و تهران به مناسبت برگزاری شکوهمند انتخابات هفتم اسفند تشکر و تأکید کرد: بی‌شک تشکیل مجلس مستقل، دشمن شناس، ساده زیست و مردمی، سهم بزرگی در پیشرفت کشور خواهد داشت.
کواکبیان: 155 اصلاح طلب و 135اصولگرا در مجلس دهم حضور دارند
به گزارش فارس، مصطفی کواکبیان نماینده منتخب مردم تهران در مجلس دهم نیز در سوالی پیرامون نتیجه انتخابات، اظهار داشت: اگر نتیجه نهایی را بررسی کنیم خواهیم دید که 155 اصلاح‌طلب و 135 اصولگرا در مجلس دهم حضور دارند.
ابوطالبی: تهران تصویر کلان سیاست در کشور است
به گزارش ایرنا، ابوطالبی، معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری نیز در واکنش به توهین به مردم تهران درخصوص نتیجه انتخابات اخیر گفت: انتخابات تهران با بسیاری از نقاط دیگر تفاوت دارد زیرا تهران تصویر کلان سیاست در کشور است. وی افزود: مردم تهران به باورهای دینی، ارزش های اخلاقی و سبک زندگی خود احترام می گذارند؛ ولی از خشونت، افراط، تندروی، تحمیل عقیده و تحمیل سبک زندگی بیزارند.

منبع : خراسان
دیدگاه شما در مورد : ادامه گمانه زنی ها درباره ترکیب آینده بهارستان

ادامه گمانه زنی ها درباره ترکیب آینده بهارستان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS