امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 12:37:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 28186

تاریخ انتشار : 14/12/1394 - 16:31

معاونت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:

جایگاه امام جمعه جایگاه امامت و ولایت است

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی معاونت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشورگفت: منصب امام جمعه منصب امامت و ولایت است و امروز در غیاب امام معصوم، ولی فقیه این نیابت را به کسی که شایستگی داشته باشد می دهد.

جایگاه امام جمعه جایگاه امامت و ولایت است

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی معاونت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور درمراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدید جویبار گفت: منصب امام جمعه منصب امامت و ولایت است و امروز در غیاب امام معصوم، ولی فقیه این نیابت را به کسی که شایستگی داشته باشد می دهد.

حجت الاسلام ابراهیمی یکی از وظایف امام جمعه را بالابردن اقتدار نظام در شهرستان دانست و تصریح کرد:اقتدار با محبت، صمیمیت و الفت به دست می آید.

وی با بیان اینکه امروز در شهرستان جویبار یوم الله است، گفت: روزی که امام جمعه دراین شهرستان با حکم رهبری منصوب می شود و پرچم هدایت را به دست می گیرد روز حساس و مهمی است.

حجت الاسلام ابراهیمی، حجت الاسلام  قلی پور را فردی خطیب و توانمند و محبوب دانست و افزود: محبوبیت حجت الاسلام قلی پور  در شهرستان جویبار و استان برهمه آشکار است و بنده برای ایشان در سنگر نمازجمعه آزادشهر آرزوی موقفیت می کنم.

وی افزود: ما دراین شرایط از حجت الاسلام قلی پور خواستیم و تکلیف کردیم که در آنجا حضور داشته باشد و رسالت خود را در آنجا ادامه دهد و ایشان نیز پذیرفتند و ازاینجا از طرف رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از ایشان تشکر و قدردانی می کنم.

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با انتقاد از برخی حاشیه ها ایجاد شده علیه امامان جمعه شهرستان ها خاطرنشان کرد: امامان جمعه ای که دارای توانمندی و محبوبیت فراوانی در شهرستان ها هستند، زمانی که از آن شهر می روند حاشیه و شایعات نابجایی درست می شود که همه این شایعات به دلیل حسد و بخل و کینه آنها به این شخصیت ها است.

 حجت الاسلام ابراهیمیهمچنین حجت الاسلام والمسلمین نادعلیزاده را عالمی فرهیخته و دانشمند معرفی و عنوان کرد: حجت الاسلام نادعلیزاده روحانی با دانش و سطح علمی بسیار بالا و دارای آثار و تألیفات متعددی است که بر فضیلت های او افزوده است فلذا برای ایشان نیز آروزوی توفیق و سلامتی داریم.

دیدگاه شما در مورد : جایگاه امام جمعه جایگاه امامت و ولایت است

جایگاه امام جمعه جایگاه امامت و ولایت است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS