امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 00:40:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28178

تاریخ انتشار : 13/12/1394 - 11:34

اظهارات فوتبالی محمد جواد ظریف

وزیر امور خارجه ایران می گوید اصلا فوتبالی نیست اما می داند که مردم به فوتبال علاقه زیادی دارند.

اظهارات فوتبالی محمد جواد ظریف

به گزارش جویباران، آبان امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتری 106 نامجو از سرقت کیفش توسط مرد موتور سواری خبر داد. با شکایت زن جوان پرونده با دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت برای رسیدگی در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

زن جوان پس از حضور در پایگاه پلیس آگاهی در اظهاراتش به کاراگاهان گفت: در خیابان پالیزی به صورت پیاده در حال تردد بودم که ناگهان سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت قدیمی هوندا 125 به من نزدیک شد و در یک لحظه اقدام به سرقت کیف دستی حاوی گوشی تلفن همراه ، کارت عابربانک حاوی رمز کرد.

مالباخته در ادامه اظهاراتش در خصوص مشخصات ظاهری سارق کیف خود به کارآگاهان گفت : در زمان نزدیک شدن سارق به سمت من ، شباهت زیاد این شخص به یکی از بازیگران سریال پایتخت باعث شد تا ذهن من به سمت این موضوع کشیده شود که ناگهان وی اقدام به قاپیدن کیف از داخل دست من کرد و بلافاصله در مسیر خلاف حرکت خودروها از محل متواری شد.

با توجه به اظهارات مالباخته مبنی بر امکان شناسایی تصویر متهم و انجام چهره نگاری ، کارآگاهان با بهره گیری از اطلاعات مجرمان سابقه دار پلیس آگاهی مصطفی 43 ساله که دارای سابقه کیف قاپی بود شناسایی شد. بررسی سوابق "مصطفی . ی" حکایت از آن داشت که او آخرین بار نیز به اتهام کیف قاپی دستگیر و روانه زندان شده اما پس از آزادی در آبان دوباره سرقت هایش را شروع کرده است.

همزمان با انجام چهره نگاری و شناسایی تصویر متهم ، کارآگاهان در بررسی تراکنش مالی عابر بانک مالباخته نیز موفق به شناسایی چند نفر از شهروندان شدند که پس از تاریخ سرقت عابربانک مالباخته ، پول از حساب مالباخته به حساب آنها واریز شده بود. این افراد پس از شناسایی و حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که فردی حدودا 40 تا 45 ساله در زمان مراجعه آنها به دستگاه های ATM ، تحت عنوان این موضوع که وی مبلغ 200 هزار تومان از حساب خود برداشت کرده و دیگر امکان برداشت پول از حساب خود را ندارد، از آنها درخواست می کرد تا معادل این مبلغ را به او نقدا پرداخت کرده و در عوض همین مبلغ از طریق کارت به کارت به حساب آنها بازگردانده شود.با توجه به اظهارات این افراد ، زمانیکه تصویر مصطفی به آنها نشان داده شد همگی او را شناسایی کردند.

با شناسایی دقیق مصطفی به عنوان متهم اصلی پرونده، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در خیابان 17 شهریور شده و او را دستگیر کردند.

متهم پس از دستگیری صراحتا به دهها فقره کیف قاپی به شیوه تک سرنشین در مناطق مرکزی سطح شهر تهران به ویژه در خیابان ولیعصر ، میدان هفت تیر ، سهروردی ، ونک و میدان پالیزی با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 اعتراف کرد.

سرهنگ رحیم فرزام رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به دهها فقره کیف قاپی و همچنین شناسایی متهم از سوی تعدادی از مالباختگان تصویر بدون پوشش مصطفی برای شناسایی سایر جرایمش با دستور قاضی پرونده منتشر می شود. افرادی که متهم را شناسایی کرده اند می توانند برای ثبت شکایت به این پایگاه در خیابان نیلوفر مراجعه کنند. 

 

منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : اظهارات فوتبالی محمد جواد ظریف

اظهارات فوتبالی محمد جواد ظریف

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS