امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 21:19:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28133

تاریخ انتشار : 10/12/1394 - 13:28

نوع پوشش داوران کشتی در مسابقات پیش رو اعلام شد

اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون‌های ملی شرایط لباس‌های جدید داوران در رقابت‌های پیش رو و نحوه خریداری آن را اعلام کرد.پس از جلسه هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی در ماه ژانویه 2016 میلادی، یونیفرم جدید داوران مورد تأیید قرار گرفت. این یونیفرم جدید همان لباس داوران در رقابت‌های جهانی لاس وگاس است که اتحادیه جهانی آن را بعنوان مدل استاندارد برای تمامی داوران اعلام کرده است. این لباس جدید با همکاری شرکت تیم اسپورت در وب پورتال اختصاصی قابل دسترس داوران خواهد بود و داوران می‌توانند برای خرید از این وب پورتال اختصاصی استفاده کنند. اتحادیه جهانی اعلام کرده است که این یونیفرم برای تمام داوران در رقابت‌هایی که زیر نظر این اتحادیه برگزار می‌شود، الزامی است و هیچگونه استثنایی وجود نخواهد داشت. همچنین به منظور تصدیق اعتبار سفارش، هر یونیفرم به شماره لایسنس داوران متصل خواهد بود و این موضوع از سفارشات نامعتبر و همچنین اشخاصی که لایسنس داوری اتحادیه جهانی کشتی را ندارند جلوگیری خواهد کرد. اتحادیه جهانی همچنین اعلام کرده است که داوران می‌توانند از همان کفش و شلوار یونیفرم قبلی (کفش مشکی و شلوار طوسی تیره) همراه با یونیفرم جدید (تی‌شرت مشکی رنگ) استفاده کنند.

نوع پوشش داوران کشتی در مسابقات پیش رو اعلام شد

به گزارش جویباران، پس از جلسه هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی در ماه ژانویه 2016 میلادی، یونیفرم جدید داوران مورد تأیید قرار گرفت. این یونیفرم جدید همان لباس داوران در رقابت‌های جهانی لاس وگاس است که اتحادیه جهانی آن را بعنوان مدل استاندارد برای تمامی داوران اعلام کرده است.
این لباس جدید با همکاری شرکت تیم اسپورت در وب پورتال اختصاصی قابل دسترس داوران خواهد بود و داوران می‌توانند برای خرید از این وب پورتال اختصاصی استفاده کنند.
اتحادیه جهانی اعلام کرده است که این یونیفرم برای تمام داوران در رقابت‌هایی که زیر نظر این اتحادیه برگزار می‌شود، الزامی است و هیچگونه استثنایی وجود نخواهد داشت.
همچنین به منظور تصدیق اعتبار سفارش، هر یونیفرم به شماره لایسنس داوران متصل خواهد بود و این موضوع از سفارشات نامعتبر و همچنین اشخاصی که لایسنس داوری اتحادیه جهانی کشتی را ندارند جلوگیری خواهد کرد.
اتحادیه جهانی همچنین اعلام کرده است که داوران می‌توانند از همان کفش و شلوار یونیفرم قبلی (کفش مشکی و شلوار طوسی تیره) همراه با یونیفرم جدید (تی‌شرت مشکی رنگ) استفاده کنند.

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : نوع پوشش داوران کشتی در مسابقات پیش رو اعلام شد

نوع پوشش داوران کشتی در مسابقات پیش رو اعلام شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS